• Informacje na temat:

  siostra kraśki

Artykuły na temat: siostra kraśki
 • Piotr Kraśko nie kryje ogromnej radości. Kolejne dziecko w rodzinie!

  Wielka radość w rodzinie Piotra Kraśki (48 l.)! Grono najbliższych powiększyło się. Siostra dziennikarza, Ewa (34 l.), została mamą. Może liczyć na wsparcie doświadczonych w temacie rodzicielstwa brata i szwagierki.

 • Nowy program Piotra Kraśki

  Piotr Kraśko cieszy się specjalnymi względami w TVP. Ma kolejny program, dzięki czemu nie straci swoich wysokich zarobków.

 • Piotr Kraśko przerwał milczenie i ujawnił, co łączy go z Kingą Rusin! Niebywałe

  ...wydanie "Dzień Dobry TVN". Okazuje się, że prezenter zdradził mały sekret! Kinga Rusin była obecna podczas ramówki TVN! Gdzie?  W sercu Piotra Kraśki...  "Kinga się pojawiła. W moim sercu. W mojej głowie. Ja ją znam czterdzieści lat. Mniej więcej tyle. A że jestem jedynakiem, więc jeżeli istnieje osoba na świecie, która dla mnie jest blisko pojęcia siostra. No to, to tak. (...) Brat zawsze będzie...

 • Piotr Kraśko nigdy nie mówił o siostrze. Mroczne sekrety wychodzą na jaw

  ...(31 l.). Dorastający w dwóch różnych światach brat i siostra nie poznali się bliżej. Ona również jest dziennikarką, ale na imprezach branżowych, na których oboje bywali, dotąd mijali się jak obcy(...) - odniósł się do postaci Wincentego Kraśki (†60 l.), swojego ojca, legendarnego działacza PZPR, z którym nawiązał kontakt dopiero jako dorosły mężczyzna.  Swojej młodszej latorośli senior rodu...

 • Piotr Kraśko nie potrafi wybaczyć ojcu. Jego dzieci nadal nie poznały dziadka

  Młodsza o 14 lat przyrodnia siostra Ewa jest owocem kolejnego związku Tadeusza Kraśki, ojca Piotra. Panowie nie utrzymują ze sobą żadnego kontaktu. Siostra dziennikarza za to jest zawsze mile(...) uwielbiają - mówi "Na Żywo" osoba z otoczenia rodziny Kraśki. Ewa, tak jak Piotr, jest związana z mediami i pracuje przy programach telewizyjnych. Zajmuje się produkcjami, które emituje m.in. TVN. Widują...

 • Trudna żałoba Piotra Kraśki

  To trudny czas dla Piotra Kraśki (47 l.). W sobotę 23 lutego zmarł jego tata Tadeusz (†78 l.), znany dziennikarz telewizyjny, reżyser, scenarzysta filmów dokumentalnych, publicysta oraz dyplomata. Relacje syna z ojcem nie były idealne.

 • Radość u Piotra Kraśki i jego żony! Rodzina się powiększyła!

  Dzięki żonie, Karolinie Ferenstein-Kraśko (41 l.), Piotr Kraśko (47 l.) pojednał się z siostrą. Cieszą się, że została mamą. Czy Karolina będzie matką chrzestną?

 • Karolina Ferenstein-Kraśko chwali męża!

  ...pojawiła się ich siostra. "Młodszy syn był trochę zazdrosny, ale dzięki ogromnemu wsparciu i zaangażowaniu mego męża, który przejął większość obowiązków, chłopcy nie czują się odtrąceni" - powiedziała...

 • Karolina Ferenstein-Kraśko opublikowała wzruszające zdjęcie!

  Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.) na nowo odkrywa uroki macierzyństwa! Żona dziennikarza opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które wzruszy nawet największego twardziela!

 • Kinga Rusin zaliczyła wpadkę. Piotr Kraśko stanął w obronie dziennikarki

  Kinga Rusin (48 l.) ostatnio się nie popisała. Podczas rozmowy w "Dzień Dobry TVN" zaliczyła wpadkę, która odbiła się szerokim echem w mediach i spotkała się z krytyką. W obronie koleżanki stanął Piotr Kraśko (47 l.).