• Informacje na temat:

  siostra kulig joanna

Artykuły na temat: siostra kulig joanna
 • Joanna Kulig: Rusza na podbój Hollywood

  Film "Zimna wojna" zrobił wielkie wrażenie na jurorach w Cannes. Nazwisko Joanny Kulig, która zagrała w nim Zulę, jest na ustach całego świata.

 • Przyznano Paszporty "Polityki". Wśród nagrodzonych Joanna Kulig i Krystyna Janda!

  Joanna Kulig, Marta Górnicka, Małgorzata Rejmer, Diana Lelonek, Aleksander Nowak, Dawid Podsiadło oraz studio panGenerator zostali laureatami 26. edycji Paszportów "Polityki". Nagrodę specjalną Kreatora Kultury otrzymała Krystyna Janda.

 • Joanna Kulig: Zasłużyłam na wakacje

  Joanna Kulig zdradza, co się wydarzy w 3. serii "O mnie się nie martw". Aktorka ujawnia też szczegóły ekranowego związku Igi z Marcinem, opowiada o fascynacji serialowymi córeczkami i trudnymi relacjami z siostrą, która niespodziewanie przyjedzie do Warszawy.

 • Joanna Kulig w filmie o disco polo

  Joanna Kulig chce zagrać w filmie fabularnym o disco polo, który miałby wyreżyserować jej mąż Maciej Bochniak. Jak powiedziała aktorka, jeśli plany twórców się powiodą, zdjęcia ruszą w czerwcu. W obsadzie znalazłby się też m.in. Mateusz Kościukiewicz - dodała Kulig.

 • Joanna Kulig: Kobiecość osłonięta habitem

  ...- opowiada Joanna Kulig.

 • Joanna Kulig i Maciej Stuhr: Boogie-woogie i jazz

  Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w filmie "Excentrycy" Janusza Majewskiego. Partnerować będą jej Sonia Bohosiewicz i Maciej Stuhr. Film będzie historią muzyka jazzowego z lat 50., który po powrocie z Anglii do Polski zakłada big-band. Obecnie Joanna Kulig kończy pracę na planie filmu "Niewinne" w reżyserii Anne Fontaine.

 • Cannes 2018: Czas klasyków

  Ingmar Bergman, Jean Lud Godard, Christophe Honore - w takim towarzystwie ulokowano film "Zimna wojna", polskiego reprezentanta w konkursie głównym canneńskiego festiwalu z Joanną Kulig i Tomaszem Kotem. Paweł Pawlikowski to już dziś po prostu klasyk.

 • Zakonnice na wielkim ekranie

  ..."Matka Joanna od Aniołów", "Ida", "Faustyna" czy "Niewinne" - bohaterkami tych filmów są zakonnice, jakże jednak odmienne w wymowie są te obrazy. Niedawno minęło 20 lat od premiery głośnego dramatu "Pokuszenie", w którym rolę siostry Anny zagrała Magdalena Cielecka. Przy tej okazji przypominamy najsłynniejsze polskie produkcje, w których na pierwszym planie są siostry zakonne.

 • Czwarta seria "O mnie się nie martw" wiosną w TVP2

  Ruszyły zdjęcia do czwartej serii "O mnie się nie martw". Na planie po raz kolejny spotkali się Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski). Zdjęcia potrwają do kwietnia 2016 r. Nowe odcinki widzowie Dwójki zobaczą już wiosną.

 • "Niewinne": Historia, która chwyta za gardło

  Wyróżniony przez "Vogue" obraz "Niewinne" Anne Fontaine ("Coco Chanel") zadebiutuje w polskich kinach 11 marca. W filmie zobaczymy m.in. Agatę Kuleszę, Agatę Buzek, Joannę Kulig, Elizę Rycembel i francuską gwiazdę Lou de Laâge. Zobaczcie oficjalny zwiastun filmu!

Zdjęcia na temat: siostra kulig joanna
Dyskusje na temat: siostra kulig joanna