• Informacje na temat:

  siostra mai ostaszewskiej

Artykuły na temat: siostra mai ostaszewskiej
 • Małgorzata Kożuchowska i Maja Ostaszewska są dla siebie jak siostry!

  ...w sztuce "Jak wam się podoba". Była to pierwsza duża rola Ostaszewskiej, która ukończyła krakowską PWST, na warszawskiej scenie. Ten występ kosztował ją sporo nerwów. - Kożuchowska grała już w Teatrze(...) zżyły się tak bardzo, że nazywają się siostrami także poza planem. Kiedy kilka tygodni temu Ostaszewska odebrała nagrodę za rolę w filmie "Ciało/Body," Kożuchowska pogratulowała jej na Facebooku...

 • Nicole Kidman mówi głosem Mai Ostaszewskiej

  Nicole Kidman mówiąca głosem Mai Ostaszewskiej - czy taki eksperyment może się udać? Przekonamy się, oglądając w kinie polskojęzyczną wersję przygód misia Paddingtona.

 • Maja Ostaszewska zerwała kontakt z siostrą?!

  .... Siostry Mai Ostaszewskiej, które z zawodu są plastyczkami, nie mogą bowiem pochwalić się tak wysokimi dochodami. Jedna z nich w pewnym momencie ponoć regularnie zaczęła korzystać z dobroduszności(...) i odwróciła się od niej" - mówi tygodnikowi "Gwiazdy" znajoma Mai Ostaszewskiej. Gazeta sugeruje, że nawet zerwała z nią kontakt! Miejmy nadzieję, że panie sobie wszystko wyjaśnią i szybko się pogodzą!

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • Maja Ostaszewska: Koledzy zgotowali jej piekło!

  Pochodzi z rodziny o artystycznych tradycjach: babcia była aktorką, dziadek - rzeźbiarzem, a ojciec jest muzykiem i kompozytorem. Swoje imię otrzymała na cześć matki Buddy. Rodzice Mai Ostaszewskiej(...) zawsze byli jej bliscy. Jako nastolatka mogła uczestniczyć w imprezach, które odbywały się w jej domu. Znajomi rodziców byli znajomymi Mai. - Dziś uważam, że to nie było fajne. Przyjaźniłam się ze...

 • Maja Ostaszewska: Wrażliwa i odważna

  Dziś wszyscy znają z ekranu telewizora - Maja Ostaszewska za rolę w "Przepisie na życie" otrzymała nawet Telekamerę "Tele Tygodnia" - ale obchodząca dziś 40. urodziny aktorka ma na koncie o wiele bardziej interesujące kreacje. Przypominamy najlepsze z nich.

 • Długo broniła się przed... serialami

  ...jednak pierwszy serial z udziałem Mai. Wcześniej zagrała Celinę Szczygieł w "Przeprowadzkach". Serial składał się 10 odcinków i miał zamkniętą fabułę. Podobnie jak późniejsze - "S@motność w sieci(...) sezonie "Czasu honoru" rolę Wandy przejęła po Ostaszewskiej inna aktorka, Magdalena Boczarska. Od marca tego roku Maja Ostaszewska gra Beatę Darmiętę w cieszącym się ogromną popularnością "Przepisie...

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (10-12 października) w kinach debiutuje aż osiem filmów. Wybierać będzie można pomiędzy polskimi filmami (dramat "Przemiany" , komedia "Zróbmy sobie wnuka" ), dokumentalnymi obrazami ( "Koyaanisqatsi" i "Powaqqatsi" oraz "Wyznania z Dogville" ), dwoma przejmującymi dramatami ( "Siostry Magdalenki" i "Buffalo Soldiers" ) oraz pełną akcji opowieścią ( "Bad Boys 2" ).

 • 20 lat "Na dobre i na złe": Świętują i pomagają

  Burscy), Alicji Bachledzie-Curuś i Macieju Zakościelnym (Ania Bochenek i Igor Kurowski), Mai Ostaszewskiej i Piotrze Adamczyku (Meg i diaboliczny szef firmy farmaceutycznej Jerzy Kozerski), Agnieszce(...) Zybertowie) oraz Darii Trafankowskiej i Piotrze Garlickim (niezapomniana siostra oddziałowa Danusia i doktor Tretter - jedyny obecny do dzisiaj bohater). Przez kolejne lata obsada serialu ulegała...

 • Gdynia 2000: Wszystko się może zdarzyć

  Na festiwalu w Gdyni emocje rosną z dnia na dzień. W piątek, 22 września, najpoważniejszym faworytem był nowy film Kolskiego, "Daleko od okna", a już w sobotę, po kolejnych pokazach konkursowych, pojawili się rywale. Obrazy "Prymas. Trzy lata z tysiąca" Teresy Kotlarczyk i "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona droga płciową" Krzysztofa Zanussiego podbiły gdyńską publiczność.