• Informacje na temat:

  siostra marta z na dobre na złe

Artykuły na temat: siostra marta z na dobre na złe
 • "Na dobre i na złe": Siostra Julii Wieniawy atakuje polski show-biznes!

  Alicja Wieniawa-Narkiewicz, którą tej jesieni zobaczymy jako Ninę w jednym z odcinków „Na dobre i na złe”, ma zamiar już wkrótce wyjść z cienia swej starszej siostry, Julii Wieniawy-Narkiewicz, czyli Ady z „Zawsze warto”. 17-letnia Alicja ma wszystko, co potrzeba, by zostać gwiazdą – talent, urodę, młodość i... znane nazwisko.

 • Trudno być siostrą. Serialowe pielęgniarki

  12 maja przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Przy tej okazji przypominamy kilka serialowych sióstr. Aktorki, które je grają, zgodnie twierdzą, że to ciężki zawód.

 • "Na dobre i na złe": Szok! Siostra Marta zgodzi się zostać narzeczoną Falkowicza!

  Niebawem prof. Falkowicz (Michał Żebrowski) złoży w sądzie rodzinnym wniosek o przyznanie mu prawa do opieki nad Matyldą (Amelia Czaja), ale – żeby wygrać – będzie musiał znaleźć sobie... narzeczoną! Siostra Marta (Katarzyna Bujakiewicz) zgłosi się na ochotnika!

 • Najgorętsze serialowe romanse

  Fascynacja, namiętność, zdrada. Bez tych emocji trudno wyobrazić sobie przykuwający uwagę scenariusz. Chcesz dowiedzieć się co w nowych odcinkach czeka najpopularniejsze serialowe pary?

 • "Na dobre i na złe": Siostra Marta znów w Leśnej Górze!

  Po długiej przerwie Katarzynę Bujakiewicz, odtwórczynię roli siostry Marty Kozioł, ponownie zobaczymy w “Na dobre i na zle”. Grana przez nią bohaterka nie wróci jednak do pracy w szpitalu w Leśnej Górze. Pojawi się w nim na krótko - w związku z wypadkiem swojej córki Małgosi (Daria Domaszewicz).

 • 20 lat "Na dobre i na złe": Świętują i pomagają

  W niedzielę, 7 listopada 1999 roku, widzowie po raz pierwszy zobaczyli zapadającą w pamięć czołówkę serialu "Na dobre i na złe". Przed ekranami telewizorów gromadziły się całe rodziny. To wówczas aktorzy wcielający się w rolę lekarzy z Leśnej Góry niemal automatycznie zyskiwali miano gwiazd, a losy ich bohaterów stanowiły temat do rozmów Polaków przez kilka kolejnych dni po emisji odcinka. Leśna...

 • Na dobre i na złe

  ...również potrzebuje pomocy lekarzy. Pod opiekę Sary i Adama wraca Ewa chora na raka w zaawansowanej ciąży. Pacjentka pragnie, by po jej śmierci córką zaopiekowała się jej siostra Maria. Życzenie chorej może(...) (Borys), Bartosz Opania (Latoszek), Anita Sokołowska (Lena), Marek Bukowski (Dr Gawryło), Magdalena Szejbal (Sara), Monika Pikuła (Karolina), Marta Bryła (Oliwia), Edyta Olszówka, Marcin Kwaśny...

 • "Na dobre i na złe": Recepta na sukces

  ...miłosne - mówi nam ze śmiechem Katarzyna Bujakiewicz. Jej siostra Marta była bardzo uczuciowa, ale gdy operator kamery wołał: "Akcja!", aktorka zamiast namiętnie pocałować partnera, wybuchała śmiechem(...). Doktor Falkowicz musiał zostać! Lubią nas prawdziwi lekarze Zdjęcia do "Na dobre..." były kręcone w różnych miejscach, m.in. w warszawskim szpitalu na Banacha i Centrum Zdrowia Dziecka. Teraz...

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdy seriali uhonorowane za... dobroczynność

  Katarzyna Bujakiewicz i Mateusz Damięcki, czyli siostra Marta Kozioł i doktor Krzysztof Radwan z "Na dobre i na złe", oraz Katarzyna Żak, czyli Kazimiera Solejukowa z "Rancza", znaleźli się w gronie tegorocznych laureatów plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności".

 • "Na dobre i na złe": Nadciągają czarne chmury…

  Przed nami kolejny, pełen emocji odcinek „Na dobre i na złe” - numer 656. Co tym razem wydarzy się w serialu?

Zdjęcia na temat: siostra marta z na dobre na złe
Dyskusje na temat: siostra marta z na dobre na złe