• Informacje na temat:

  siostra matylda

Artykuły na temat: siostra matylda
 • "Na Wspólnej": Matylda Damięcka ma własną wystawę!

  Matylda Damięcka, młodsza siostra Mateusza, trafiła na plan filmowy jako dziecko, a jako nastolatka zyskała popularność w roli Karoliny Brzozowskiej w serialu "Na Wspólnej". Dziś nie zobaczymy jej na szklanym ekranie, a w... galerii sztuki!

 • "Niewinne": Agata Kulesza i Agata Buzek w filmie o zakonnicach

  Agata Kulesza, Agata Buzek oraz m.in. Lou de Laage są w obsadzie opowiadającego o zakonnicach i lekarzach Czerwonego Krzyża dramatu "Niewinne", którego akcja toczy się w Polsce tuż po II wojnie. Za realizację filmu odpowiada znana francuska reżyserka Anne Fontaine.

 • "Na Wspólnej": Co robi i jak wygląda dziś Matylda Damięcka?

  ...​Najmłodsza członkini znanego aktorskiego klanu - zadebiutowała 24 lata temu w spektaklu Teatru Telewizji "Różany zamek". Oglądaliśmy ją też w serialach "Dom", "Marzenia do spełnienia", "Zaginiona", "Na Wspólnej" i "Na dobre i na złe". Po maturze Matylda na kilka lat zniknęła z ekranów, by studiować aktorstwo w warszawskiej Akademii Teatralnej, którą ukończyła w 2008 r. Później zniknęła. Co...

 • Joanna Kulig i Maciej Stuhr: Boogie-woogie i jazz

  Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w filmie "Excentrycy" Janusza Majewskiego. Partnerować będą jej Sonia Bohosiewicz i Maciej Stuhr. Film będzie historią muzyka jazzowego z lat 50., który po powrocie z Anglii do Polski zakłada big-band. Obecnie Joanna Kulig kończy pracę na planie filmu "Niewinne" w reżyserii Anne Fontaine.

 • "Na dobre i na złe": Szok! Siostra Marta zgodzi się zostać narzeczoną Falkowicza!

  Niebawem prof. Falkowicz (Michał Żebrowski) złoży w sądzie rodzinnym wniosek o przyznanie mu prawa do opieki nad Matyldą (Amelia Czaja), ale – żeby wygrać – będzie musiał znaleźć sobie... narzeczoną! Siostra Marta (Katarzyna Bujakiewicz) zgłosi się na ochotnika!

 • Nazwie córeczkę Matylda

  Jedna z sióstr z zespołu Sistars, Paulina Przybysz (23 l.), niebawem zostanie szczęśliwą mamą.

 • Matylda Damięcka: Jestem antychrystem, bierzmowania nie przyjęłam!

  Matylda Damięcka wraca do show-biznesu. Zaskakujące wyznania pomogą jej na nowo zaistnieć na salonach?

 • Paulina urodziła córkę!

  11 listopada, w Święto Niepodległości, na świat przyszła córka Pauliny Przybysz znanej z Sistars, obecnie występującej solo jako Pinnawela.

 • Maja Ostaszewska zerwała kontakt z siostrą?!

  ...swojej sławnej siostry. Aktorka rzekomo miała już tego dość! "Maja zdenerwowała się. Matylda jest dorosła, lecz zupełnie niezaradna. Powiedziała jej, że nie zamierza dłużej jej utrzymywać...

 • Wspomnienia o gwiazdach seriali

  Zmarła 8 lat temu Daria Trafankowska, czyli nieodżałowana siostra Danuta Dębska z "Na dobre i na złe", jest jedną z bohaterek książki Małgorzaty Puczyłowskiej "Być dzieckiem legendy", która właśnie trafia do księgarń.

Zdjęcia na temat: siostra matylda
Wideo na temat: siostra matylda
 • Siostra Mateusza Damięckiego wraca do show-biznesu!

  Matylda Damięcka od najmłodszych lat grała w filmach i serialach. W rodzinie Damięckich to w końcu pewien standard! W pewnym momencie dziewczyna postanowiła jednak zdawać do szkoły teatralnej. Musiała zrezygnować z pracy na planach filmowych, bo tego wymagał regulamin szkoły. Jak przyznaje, nie żałuje tej decyzji. Dzisiaj Matylda wraca, ale tym razem postanowiła zawojować rynek muzyczny

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 657.

  Do Polski przylatuje z Bostonu doktor Sara Mandel – siostra Hany – która ma operować dziecko Oli, jeszcze przed jego narodzinami. Tymczasem Falkowicz znów ma rodzinne kłopoty. Matylda nadal ukrywa przed bliskimi, że spotyka się ze starszym chłopakiem Rafałem. A Gawryło znajduje w końcu zapłakaną dziewczynkę przed swoją kliniką. W pracy Piotr zajmuje się za to kolejnym przeszczepem nerki.

 • "Policjantki i policjanci": Odcinek 589.

  . Po służbie Natalia zaprasza Górala do domu na obiad. W mieszkaniu nieoczekiwanie zjawia się Matylda, siostra policjantki i… nokautuje Miłosza gazem łzawiącym.

Dyskusje na temat: siostra matylda