• Informacje na temat:

  siostra papieża franciszka

Artykuły na temat: siostra papieża franciszka
 • Zakonnica wygrała we włoskim "The Voice"!

  Siostra Cristina zmiotła konkurencję i została zwyciężczynią kolejnej edycji "The Voice of Italy"!

 • Franco Zeffirelli pisze książkę o św. Franciszku z Asyżu

  90-letni włoski reżyser teatralny, filmowy i operowy Franco Zeffirelli ogłosił na początku roku, że pracuje nad książką o świętym Franciszku z Asyżu. Postanowił ją dedykować papieżowi Franciszkowi.

 • ​Aktorka rzuciła karierę i zastała... zakonnicą

  .... Widzowie i krytycy wróżyli jej wielką karierę. U szczytu popularności podjęła decyzję, która zaszokowała wszystkich. Od tamtej pory znana jest jako siostra Edyta Maria od Krzyża. Bliscy aktorki nie mogli(...) nie dawała mu już radości. Zainspirowała go postać i życie świętego Franciszka.  Po wstąpieniu do zakonu zastanawiał się, czy nie odejdzie po odbyciu postulatu. Po roku uznał jednak, że wreszcie...

 • Zakonnica wygrała "The Voice of Italy"!

  Siostra Cristina Scuccia wyśpiewała sobie zwycięstwo we włoskiej edycji popularnego na całym świecie muzycznego show. Jej wykonanie piosenki "No one" Alicii Keys miało ponad 50 milionów odtworzeń na YouTube. O jej występach głośno było nawet w Watykanie.

 • Tusk, Górski, Boruc, księżna Meghan zostali rodzicami w 2019 roku! Jakie imię dziecka?

  ...u papieża Franciszka. Donald Tusk nie krył dumy, przedstawiając papieżowi małą Lilę. Rozmowa trwała około 10 minut. Papież podarował Tuskowi płaskorzeźbę z brązu przedstawiającą gołębicę jako(...): "Nasza Księżniczka już z nami". Mała otrzymała imię Valentina. Siostra Victoria jest wniebowzięta. W marcu powiększyła się także rodzina aktora Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak. Para zdecydowała...

 • Śpiewająca zakonnica doceniona także w Watykanie

  Ponad 12 milionów internautów na całym świecie obejrzało występ 25-letniej włoskiej zakonnicy w programie "The Voice of Italy" w telewizji RAI. Słowa uznania pod adresem siostry, która brawurowo wykonała piosenkę Alicii Keys, popłynęły też z Watykanu.

 • Agnieszka Chylińska i prawda o jej ogromnej metamorfozie

  Agnieszka Chylińska (42 l.) wiodła życie rockmanki, która nie stroni od narkotyków, alkoholu i romansów. Opatrzność postawiła na jej drodze człowieka, dzięki któremu się nawróciła. Oto prawda o metamorfozie wokalistki.

 • Śpiewająca zakonnica Cristina Scuccia wygrała "The Voice of Italy"

  Dzięki głosom telewidzów 25-letnia siostra Cristina zwyciężyła we włoskiej edycji telewizyjnego show "The Voice".

 • Małgorzata Kożuchowska: Tata jest z niej dumny

  ...się z aktorstwem. Negatywne emocje, niepewne jutro czy nagość - wspomina siostra gwiazdy, Maja. Pierwsza próba dla Małgosi przyszła wraz z początkiem kariery. Do dziś aktorka doskonale pamięta swoje(...), ale zostaję w samych majtkach. Siedzieliśmy całą rodziną przy stole, umilkły rozmowy. Denerwowałam się. Ku mojemu zaskoczeniu pierwsza odezwała się siostra, Hanusia, przerwała straszną ciszę. A zaraz...

 • Gibson i objawienia w Fatimie

  Mel Gibson ( "Znaki" , "Byliśmy żołnierzami" ), twórca kontrowersyjnego obrazu "Pasja" , postanowił zrealizować kolejny film religijny. Hollywoodzki gwiazdor i gorliwy katolik zamierza opowiedzieć o objawieniach w portugalskiej Fatimie.