• Informacje na temat:

  siostra roberta

Artykuły na temat: siostra roberta
 • Siostra Roberta Pattinsona w brytyjskim "X Factor"!

  Okazuje się, że rodzina Pattinsonów obfituje w talenty. Po spektakularnej karierze Roberta Pattinsona przyszła pora na jego starszą siostrę, Lizzy.

 • Siostra Stevena Spielberga w Łodzi

  W Łodzi trwają zdjęcia do pełnometrażowego fabularyzowanego dokumentu o podziemnym archiwum getta warszawskiego. W amerykańsko-polskiej koprodukcji wystąpią m.in. Piotr Głowacki, Karolina Gruszka i Wojciech Zieliński, a jedną z producentek jest siostra słynnego reżysera, Nancy Spielberg.

 • Robert Downey Jr. z Oscarem za rolę Iron Mana?

  Jon Favreau rozpoczął kampanią oscarową na rzecz nominacji dla Roberta Dwoney'a Jr. za rolę Tony'ego Starka w superprodukcji "Avengers: Koniec gry". "Ma mój głos" - mówi reżyser "Iron Mana", "Księgi dżungli" i "Króla lwa".

 • Korekty Roberta Zemeckisa

  Nad filmową wersją powieści pracuje już David Hare, autor scenariusza głośnego obrazu "Godziny" . Bohaterami książki Jonathana Franzena jest rodzina Lambertów. Tytułowe "korekty" do swojego życia usiłuje wprowadzić rodzeństwo Lambertów - dwaj bracia i siostra. Nie chcą żyć jak ich rodzice - pokornie i uczciwie, odrzucają moralność i surowe zasady, wpojone im w domu. Matka pragnie zrealizować...

 • Led Zeppelin: Płyta siostry Johna Bonhama

  Deborah Bonham, młodsza siostra zmarłego tragicznie Johna Bonhama, perkusisty Led Zeppelin, także ma zdolności muzyczne, jest wokalistką i gitarzystką. Niedawno nagrała płytę, która zatytułowana jest "Old Hyde".

 • Maja Wampuszyc: Cioteczna siostra aktorskiej rodziny Michaliców

  Maja Wampuszyc, amerykańska aktorka polskiego pochodzenia, znana z występów na Broadwayu i ról w filmach wybitnych reżyserów, prowadzi zajęcia z seniorami z Greenpointu. Cioteczna siostra aktorskiej rodziny Michaliców, mówi, że ważne jest, aby seniorzy mogli opowiedzieć własne historie.

 • Weekend w kinie: Siostry, królowe, striptizerki

  Aż 11 filmów wchodzi w piątek, 8 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wśród nich jest "Gejsza" - określana jako polskie kino neo-nor, "Łowca i Królowa Lodu" - prequel "Królewny Śnieżki i Łowcy", a także nominowany do Oscara "Mustang", którego współscenarzystka, Alice Winocour, jest także reżyserską innego z premierowych tytułów - thrillera "Cień".

 • Przewodnik rockowy: Robert Smith: "Jeśli tylko będziemy mogli dziś zasnąć"

  ...siostra Margaret. Natomiast gdy chłopczyk miał zaledwie rok, do jego familii dołączyła jeszcze jedna dziewczynka - Janet. Pod koniec 1962 r., a zatem gdy nasz bohater miał zaledwie trzy lata, wraz tatą, mamą, bratem i siostrami przeniósł się do miejscowości Horley w hrabstwie Surrey (tu zaczął chodzić do podstawówki), a w cztery lata później, Smithsowie w pełnym składzie przeprowadzili się do...

 • Robert Mitchum: Boks, marihuana i alkohol

  Żartował, że w filmie zawsze jest taki sam, zmienia tylko garnitury. Jego charakterystyczne opadające powieki to efekt kontuzji, której nabawił się, kiedy był bokserem.

 • "M jak miłość": Zdradzane siostry

  Wojciechowska (Dominika Ostałowska) zacznie dostrzegać, że w jej związku z Budzyńskim (Krystian Wieczorek) nie układa się najlepiej. Opowie o swoich obawach Marii (Małgorzata Pieńkowska), a siostra spróbuje ją pocieszyć. - Jeszcze kilka lat temu miałabyś prawo się niepokoić. Ale Andrzej bardzo się zmienił - powie z przekonaniem Rogowska. Tymczasem Budzyński znowu zobaczy się z Sonią (Marta Król...

Zdjęcia na temat: siostra roberta
Wideo na temat: siostra roberta
 • "Przyjaciółki": Co wydarzy się w 2. odcinku?

  Zawodowe wyzwanie Anki, wypadek i randka w ciemno Patrycji, konfrontacja Ingi z siostrą Roberta i powikłania po operacji u Zuzy.

 • "Miasteczko Twin Peaks": Pierwsza zapowiedź!

  Stacja Showtime udostępniła pierwszą zapowiedź kontynuacji kultowej serii! W 2017 roku na ekrany powróci "Miasteczko Twin Peaks". W najnowszej odsłonie "Miasteczka Twin Peaks", oprócz Kyle'a MacLachlana, zobaczymy Amandę Seyfried ("Mamma Mia", "Wredne dziewczyny"), Balthazara Getty'ego ("Bracia i siostry", "Agentka o stu twarzach"), Roberta Kneppera ("Skazany na śmierć"), Roberta Forstera

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2708.

  Dziś rozprawa rozwodowa Zimińskich. Podczas niej Danka potwierdza, że pomiędzy nią a mężem nastąpił całkowity rozpad pożycia. Ku jej zaskoczeniu Marek stwierdza przed sądem liczy na to, że żona mu wybaczy! Co zrobi Danka? Robert walczy ze wszystkich sił o opiekę nad Stasiem. Kuratorka sądowa bardziej wierzy Oldze i jej siostrze. Urzędniczka jest przekonana, że Robert stosuje przemoc fizyczną! Wbrew protestom Weroniki Tadeusiak decyduje się na desperacki krok! Roman przegląda odpowiedzi na...