• Informacje na temat:

  siostry ashlee

Artykuły na temat: siostry ashlee
 • Ashlee Simpson urodziła!

  Ashlee Simpson (30 l.) i jej mąż powitali na świecie córeczkę!

 • Siostry Simpson: Która jest seksowniejsza?

  Śpiewające aktorki Jessica (25 l.) i Ashlee (21 l.) Simpson za Oceanem zaliczane są do wschodzących gwiazd. Obie siostry zgodnie podkreślają, że nie ma między nimi rywalizacji. Jednak młodsza Ashlee uważa, że to ona jest seksowniejsza od siostry.

 • Ashlee Simpson wzięła ślub!

  Piosenkarka Ashlee Simpson (29 l.) wyszła po raz drugi za mąż!

 • Cieszy się z zaręczyn siostry

  Śpiewająca aktorka Jessica Simpson wyznała, że bardzo cieszą ją niedawne zaręczyny jej młodszej siostry Ashlee Simpson i muzyka Pete'a Wentza.

 • Ashlee Simpson jest w ciąży!

  Niedawno mąż Ashlee Simpson (30 l.), Evan Ross (26 l.) chwalił się, że intensywnie pracują nad powiększeniem rodziny. W przyszłym roku ich marzenie się spełni!

 • Ashlee Simpson wychodzi za mąż

  Amerykańska piosenkarka Ashlee Simpson i jej chłopak Evan Ross ogłosili zaręczyny.

 • Ashlee Simpson nie zazdrości siostrze

  Twierdzą, że nie istnieje między nimi siostrzana rywalizacja, ale faktem jest, że Ashley Simpson uprzedziła swoja starszą siostrę Jessicę i to ona pierwsza została mamą.

 • Ashlee Simpson znów zakochana

  Wygląda na to, że Ashlee Simpson, 21-letnia amerykańska wokalistka i aktorka, ma więcej szczęścia w miłości niż jej starsza siostra Jessica, której właśnie rozpadło się małżeństwo. Ashlee nie musiała daleko szukać, bo jej wybrankiem jest Braxton Olita, gitarzysta jej zespołu.

 • Kolejne rozstanie znanej pary

  W ślad za Scarlett Johansson i Ryanem Reynoldsem, czy Courteney Cox i Davidem Arquette kolejna słynna para postanowiła się rozstać. W środę piosenkarka Ashlee Simpson złożyła pozew rozwodowy kończący jej małżeństwo z muzykiem Petem Wentzem .

 • Ashlee Simpson w "Chicago"

  21-letnia wokalistka Ashlee Simpson weźmie udział w scenicznej wersji słynnego musicalu "Chicago". Siostra Jessiki Simpson zagra morderczynię Roxie Hart, którą w filmie Roba Marshalla z 2002 roku odtwarzała Renee Zellweger.

Wideo na temat: siostry ashlee
 • Siostra twojej siostry

  Emily Blunt w niezależnej komedii pełnej pomyłek i nieporozumień, skrywanych uczuć i niewypowiedzianych pragnień. Iris i Hanna to siostry. Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto chce się z kim przespać? Doskonale przyjęta na festiwalach w Sundance i w Toronto komedia Lynn Shelton, w której współcześni trzydziestolatkowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić...

 • Siostry wampirki

  Pewnego pięknego letniego dnia do domu na spokojnych przedmieściach Bindburga wprowadzają się nowi sąsiedzi - państwo Tepes z 12-letnimi bliźniaczkami: Silvanią i Dakarią. Matka wygląda całkiem normalnie, ale pozostała trójka jest blada i dziwacznie ubrana. Tepesowie od razu wzbudzają podejrzenia mieszkającego obok Dirka von Kombasta. Nie bez powodu - wkrótce okazuje się, że ojciec i dziewczynki to wampiry - i tylko matka, Elvira, jest człowiekiem. Przez dwanaście lat cała rodzina mieszkała w...

 • Trzy siostry T

  Film "Trzy siostry T" jest opartym na faktach thrillerem psychologicznym z elementami czarnej komedii. Opowiada historię Roberta, 35-letniego mężczyzny, który wydaje się być upośledzony. Od urodzenia spędza czas w domu z nadopiekuńczą matką i jej dwoma siostrami, które traktują Roberta jak dziecko. Rodzina wydaje się być konwencjonalna, bardzo dbająca o dobrą reputację, ale za tą woalką, kryje się prawdziwe zło. Szybko okazuje się, że mieszkanie jest siedliskiem trzech wynaturzonych kobiet,...