• Informacje na temat:

  siostry johansson

Artykuły na temat: siostry johansson
 • Scarlett Johansson i Florence Pugh jak siostry

  Za kilka miesięcy na ekrany kin trafi długo wyczekiwany film "Czarna Wdowa" ze Scarlett Johansson i Florence Pugh w obsadzie. Choć ich bohaterki łączy skomplikowana relacja, prywatnie aktorki świetnie się dogadują. Johansson zdradza, że odnalazła w Pugh siostrę, której nigdy nie miała.

 • Scarlett Johansson: Prawie ideał

  Uznawana jest za jedną z najseksowniejszych, a zarazem najzdolniejszych hollywoodzkich aktorek. Przypominamy najważniejsze momenty w karierze Scarlett Johansson, która w piątek, 22 listopada, kończy 35 lat.

 • Scarlett Johansson użyczy głosu w projekcie swej siostry

  Vanessa Johansson podjęła się realizacji audiobooka "Alicji w Krainie Czarów". O użyczenie głosu poprosiła swoją młodszą siostrę Scarlett.

 • Scarlett Johansson rywalką Natalie Portman

  Scarlett Johansson ( "Wszystko gra" ) dołączy do obsady "The Other Boleyn Girl". W filmie obok Johansson pojawią się również Natalie Portman ( "Bliżej" ) i Eric Bana ( "Troja" ).

 • Sigrid: Czasami najtrudniejsze jest napisanie prostej piosenki

  O popie, o pisaniu tekstów, o komponowaniu, o głosie Scarlett Johansson, o rodzinie, o umiejętności powiedzenia "nie". To tylko część tematów, jakie poruszyłam w rozmowie z Sigrid, 21-letnią artystką, o której usłyszycie jeszcze nie raz. I bardzo dobrze.

 • "Ave, Cezar!": Walentynka dla Złotej Ery Hollywood

  ...19 lutego na ekrany polskich kin trafi nowe dzieło braci Coen "Ave, Cezar!". W obsadzie znaleźli się: Josh Brolin, George Clooney, Tilda Swinton, Frances McDormand, Channing Tatum i Scarlett Johansson.

 • Najpiękniejsze aktorki Allena

  ..."Woody Allen to najwybitniejszy reżyser kina kobiecego w Ameryce!" - napisał magazyn "Time" po premierze "Blue Jasmine". Opinię popularnego tygodnika potwierdzają Penelope Cruz, Scarlett Johansson i Cate Blanchett - gwiazdy ostatnich hitów słynnego nowojorczyka.

 • Weekend w kinie

  ..."Dziewczyna z perłą" , brytyjski dramat obyczajowy ze Scarlett Johansson i Colinem Firthem w rolach głównych, obyczajową opowieść "Moja matka woli kobiety" oraz dwie komedie - "The Cooler" i "Wariaci z Karaibów" trafią w piątek, 21 maja, na ekrany polskich kin.

 • Najseksowniejsza w Hollywood!

  Mimo młodego wieku, jest już długo obecna w show biznesie, dlatego bez końca można dyskutować i spierać się, w którym filmie stworzyła swoją najwybitniejszą kreację. W poniedziałek, 22 listopada, Scarlett Johansson obchodzi 26. urodziny.

 • Londyńscy krytycy nominują

  ...i brytyjskiego debiutanta (Mackenzie). Osadzony w scenerii wojen napoleońskich "Pan i władca" zdobył nominacje m.in. dla najlepszego filmu, reżysera (Peter Weir), aktora (Russell Crowe). "Siostry Magdalenki(...). Clint Eastwood "Władca Pierścieni: Powrót Króla" , reż. Peter Jackson Attenborough Award (Brytyjski Film Roku): "Godziny" "Siostry Magdalenki" , reż. Peter Mullan "Młody Adam" , reż. David...