• Informacje na temat:

  siostry paulina i natalia przybysz

Artykuły na temat: siostry paulina i natalia przybysz
 • Recenzja Paulina Przybysz "Chodź tu": Nierealny realizm

  Każdy kto miał coś do powiedzenia na temat jednej z najbardziej oczekiwanych polskich premier minionych miesięcy, jaką niewątpliwie jest płyta "Chodź tu" Pauliny Przybysz, już sięgnął do historii tej artystki. Już wszyscy sobie przypomnieli, że Sistars, że nigdy nie wydawała pod swoim prawdziwym nazwiskiem, że miała romanse anglojęzyczne i że Natalia, to zupełnie inna bajka. Może więc zostawmy to...

 • Paulina i Natalia Przybysz znów razem w studiu!

  ...​Nieznane dotąd ze swojej sympatii do lat 80., Natalia i Paulina Przybysz nagrały razem przebój "Burning Down The House" z repertuaru amerykańskiej grupy Talking Heads.

 • Ania Rusowicz i Paulina Przybysz razem. Zobacz teledysk "Przebudzenie"

  Do sieci trafił teledysk do trzeciego i zarazem tytułowego singla z płyty "Przebudzenie". Anię Rusowicz w nagraniu gościnnie wsparła Paulina Przybysz.

 • Paulina Przybysz zapowiada nową płytę. Zobacz klip "Senność"

  Dwa lata po wydaniu albumu "Chodź tu" Paulina Przybysz zapowiada wydanie kolejnej płyty.

 • SiStars: Siostry osobno

  W niewielkim odstępie czasowym solowe projekty przedstawią siostry Natalia i Paulina Przybysz z grupy SiStars. Nie próżnują także ich koledzy z zespołu.

 • Fryderyki 2018: Natalia Przybysz z nagrodą za płytę "Światło nocne"

  ..."Jestem wstrząśnięta" - mówiła Natalia Przybysz, która we wtorek 24 kwietnia odebrała statuetkę Fryderyka 2018 za najlepszy album pop.

 • Paulina Przybysz jest w ciąży!

  O ewentualnej ciąży Pauliny Przybysz media donosiły już wcześniej, wtedy jednak były to informacje niepotwierdzone. Teraz błogosławionego stanu piosenkarki nie da się już ukryć - pisze "Super Express". Paulina Przybysz zaprezentowała swoje nowe kształty na imprezie w Fabryce Trzciny w Warszawie. Wspierała ją młodsza siostra Natalia, ale żadnego kandydata na ojca nie zaobserwowaliśmy. Zapewne...

 • Natalia Przybysz z nowym teledyskiem ("Miód")

  Do sieci trafił najnowszy teledysk Natalii Przybysz "Miód", który zwiastuje czwarty album studyjny wokalistki " Prąd". Premiera płyty przewidziana jest na listopad 2014 roku.

 • Natalia Przybysz w INTERIA.PL

  Dziś o godzinie 14. gościem portalu INTERIA.PL będzie Natu, czyli znana z grupy Sistars Natalia Przybysz. Wokalistka niedawno wydała debiutancki solowy album "Maupka Comes Home".

 • Porozmawiaj z siostrą z Sistars

  O 14:30 gościem czata portalu INTERIA.PL będzie Paulina Przybysz występująca obecnie pod pseudonimem Pinnawela. Pół godziny wcześniej znana z Sistars wokalistka pojawi się w programie E-misja w INTERIA.TV .

Wideo na temat: siostry paulina i natalia przybysz