• Informacje na temat:

  siostry ross

Artykuły na temat: siostry ross
 • "Batwoman": Ruby Rose na ratunek Gotham

  "Batwoman" to nowy serial przygodowy inspirowany bohaterami z komiksów DC, w którym rolę Mrocznego Rycerza przyjmuje na siebie kobieta. Główna bohaterka, aby pomóc ojcu i uratować Gotham przed chaosem, zostaje tytułową Batwoman. Premiera serialu "Batwoman" odbędzie się 15 października w HBO GO.

 • Herbert Ross nie żyje

  ...9 października w wieku 74. lat zmarł Herbert Ross. Na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci. Słynny reżyser, choreograf, aktor i producent od trzech miesięcy przebywał w szpitalu. Informację o jego śmierci podała Barbara Wrede, rzecznik szpitala Lenox Hill.

 • The Veronicas: Jess Origliasso znów z Ruby Rose ("On Your Side")

  Jess Origliasso z australijskiego duetu The Veronics oraz jej rodaczka, modelka, prezenterka i aktorka Ruby Rose ("Orange is the New Black") ponownie są parą.

 • Dziś koncert Sigur Rós

  .... "Róża zwycięstwa") pochodzi od imienia siostry jednego z członków zespołu, która urodziła się w tym samym dniu, w którym powstał zespół (jedyna różnica polega na tym, że nazwę zespołu pisze się...

 • Sigur Rós w Polsce

  ...surowego klimatu i przyrody jaka panuje na Islandii. Nazwa "Sigur Rós" (pol. "Róża zwycięstwa") pochodzi od imienia siostry jednego z członków zespołu, która urodziła się w tym samym dniu, w którym powstał...

 • Urażone siostry Appleton

  Już od wielu lat siostry Appleton są przedmiotem krytyki ze strony mediów. Przez ten czas zdążyły się już do tego przyzwyczaić, jednak drugie miejsce na przygotowanej przez magazyn "More" liście najbardziej znienawidzonych przez Brytyjczyków osób było dla Nicole szokiem. "Jestem już przyzwyczajona do krytyki dlatego jakieś złośliwe uwagi prasy w ogóle mnie nie obchodzą. Mogą sobie mówić co tylko...

 • Carter i Dalle - filmowe siostry

  Dwie aktorskie gwiazdy - Angielka Helena Bonhan Carter ( "Podziemny krąg" , "Planeta małp", "Powrót do Howards End") i Francuzka Beatrice Dalle ("Noc na Ziemi", "Betty Blue", "Piękna historia") zagrają siostry w komediowym horrorze "Lucinda's Changed". Produkcja ruszy na początku przyszłego roku.

 • Amanda Seyfried i... siostra Dextera

  Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się nowych odcinków telewizyjnego hitu - "Dexter". 30 marca na ekranach kin zadebiutował thriller "Zaginiona", w którym - u boku Amandy Seyfried - wystąpiła Jennifer Carpenter, gwiazda serialu o ulubionym seryjnym mordercy Ameryki.

 • Siostra Cristina przerabia Madonnę (teledysk "Like A Virgin")

  Zaskakująca wersja przeboju "Like A Virgin" Madonny zapowiada debiutancki album siostry Cristiny, śpiewającej zakonnicy, która wygrała "The Voice of Italy".

 • Florence Ballard: Zapomniana gwiazda The Supremes

  Ze szczytu na samo dno - tak w dużym skrócie wyglądało krótkie życie Florence Ballard, jednej z wokalistek amerykańskiej grupy The Supremes, w której karierę zaczynała Diana Ross.

Zdjęcia na temat: siostry ross
Dyskusje na temat: siostry ross
 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  w barze w Las Vegas, gdzie ojciec Chandlera występował w show Viva Las Gaygas. David Arquette (3.3, 7.5) – Malcolm: były chłopak Ursuli, siostry-bliźniaczki Phoebe, który ją śledził, bo pomylił ją z Ursulą(...) i Ursuli, którego Phoebe spotyka na pogrzebie babci. Alec Baldwin (8.17-18) – Parker: pozytywny chłopak Phoebe na przyjęciu rocznicowym rodziców Moniki i Rossa. Anita Barone (1.2) – Carol Willick: pierwsza