• Informacje na temat:

  siostry syjamski

Artykuły na temat: siostry syjamski
 • Nigdy do siebie nie wrócimy

  ...dorosłych sióstr syjamskich, które mają wspólny mózg. Miranda też dokonuje medycznego cudu, ale postąpiła wbrew woli rodziców jej małego pacjenta z brakiem odporności, co może się dla niej fatalnie skończyć...

 • "Ciało": Trup w roli głównej

  W czwartek, 22 sierpnia, mija dokładnie dekada od kinowej premiery komedii "Ciało" duetu Andrzej Saramonowicz - Tomasz Konecki. Mający dziś status dzieła kultowego film z miejsca podbił polską widownię (320 tys. widzów), która przyznała mu Złotą Kaczkę.

 • The Good Doctor

  Zdesperowany Shaun jest gotów wrócić do rodzinnego Jasper, gdzie czuje się bezpiecznie. Lea przekonuje go, że w takim stanie nie powinien podejmować ważnych decyzji. Uspokoić go i wyciszyć ma wspólny wypad samochodem za miasto. Andrews przekazuje Melendezowi swoją pacjentkę, która wymaga przeszczepienia nerki. A właściwie dwie pacjentki, złączone głowami siostry syjamskie, z których jedna ma być...

 • Łubu Dubu - najciekawsza stacja tv

  Łubu Dubu TV to nowa stacja telewizyjna na medialnym rynku. Astronomiczne gaże i warunki pracy porównywalne do tych zza oceanu skusiły wiele gwiazd do podjęcia się trudnej sztuki budowania jej sukcesu.

 • Serialowy przewodnik

  ...świadomość odzyskuje tylko jedna z bliźniaczek syjamskich. Shaun wpada na pomysł, jak wybudzić ze śpiączki drugą z sióstr. Jednocześnie Murphy chce odejść ze szpitala. Prosi Mendeleza o list polecający...

 • Co poleca Ewa Ewart?

  Od września na antenę TVN24 wraca cykl "Ewa Ewart poleca". To pasmo, w którym ceniona dziennikarka oraz producentka wybrała jej zdaniem najciekawsze i najbardziej poruszające filmy dokumentalne.

 • Serialowy przewodnik

  ...dookoła świata wraca Magda. Pierwszą noc postanawia spędzić u siostry, by mieć czas podzielić się z nią swoimi przemyśleniami. Rano w mieszkaniu Zwoleńskiej zjawia się Sebastian i robi żonie awanturę o to(...) Good Doctor odc.11 Zdesperowany Shaun rozmyśla nad powrotem do rodzinnego Jasper. Do szpitala trafiają bliźniaczki syjamskie oczekujące na przeszczep nerki. Jedna z nich ma być dawcą, a druga biorcą...

 • TVP1: Wiosenna ramówka

  W nowej ramówce TVP 1 znalazła się telewizyjna premiera sztuki "Miłość na Krymie" Sławomira Mrożka. Na wiosnę Jedynka przygotowała także m.in. nowy sitcom "Słodkie życie" oraz kolejne odcinki "Rancza", "Ojca Mateusza" i "Komisarza Alexa".

 • Córka Kurta Cobaina zaśpiewa!

  Frances Bean Cobain, 17-letnia córka nieżyjącego Kurta Cobaina, idzie w ślady ojca (i matki). Frances zaśpiewa gościnnie w jednej piosence projektu Evelyn Evelyn.

 • Tajska Noc Grozy

  31 października, w warszawskim kinie Muranów, w ramach 4. edycji festiwalu Pięć Smaków zaprezentowane zostaną dwa tajskie horrory, zrealizowane przez jednych z najwybitniejszych twórców tego gatunku - Banjonga Pisanthanakuna i Parkpooma Wongpooma: "Shutter - widmo" (2004) oraz, pierwszy raz w Polsce, "Alone" (2007).

Zdjęcia na temat: siostry syjamski