• Informacje na temat:

  siostry williams

Artykuły na temat: siostry williams
 • Katherine Williams-Dunning nie żyje. Jej siostra przerwała milczenie

  Holly Williams pożegnała w mediach społecznościowych swoją siostrę, 27-letnią Katherine Williams-Dunning , która zginęła w wypadku samochodowym.

 • Michelle Williams zagra Janis Joplin?

  Burzliwe życie Janis Joplin inspiruje kolejnych twórców filmowych, którzy chcą przenieść je na ekran. Tym razem kandydatką do głównej roli jest Michelle Williams, znana z m.in. "Tajemnicy Brokeback Mountain".

 • Szokujące siostry Bronte

  Rozpoczęły się przygotowania do realizacji filmowej biografii słynnych XIX-wiecznych pisarek, sióstr Bronte - Charlotte, Emily i Anny. Główne role zagrają Michelle Williams ( "Tajemnica Brokeback Mountain" ), Bryce Dallas Howard ( "Osada" ) i Evan Rachel Wood ( "Dolina iluzji" ).

 • Weekend w kinie: Siostry, królowe, striptizerki

  ...w nadmorskim miasteczku kilkaset kilometrów od Stambułu. Lele i jej cztery siostry wracają ze szkoły, spontanicznie świętując koniec roku i niewinnie flirtując z kolegami z klasy. Dla okolicznych(...) radykalnie zmienia spojrzenie na życie. W swojej ostatniej roli Robin Williams, kojarzony głównie z barwnymi, komediowymi wcieleniami, prezentuje bardziej subtelne oblicze. Ten kameralny dramat to...

 • Michelle Williams w krainie czarów

  W latach 2004 - 2011 Michelle Williams występowała średnio w dwóch filmach rocznie. W 2012 r. kinomani mogli oglądać ją jedynie w dramacie "Take This Waltz", a w tym roku jej nazwisko pojawia się na afiszach wyłącznie w kontekście baśniowej produkcji "Oz Wielki i Potężny".

 • Richard Gere i Robin Williams w remake'u

  Na planie aktor spotka się z Robinem Williamsem ( "Jakub kłamca" ). Najprawdopodobniej w nowej wersji filmu wystąpi również Maggie Smith ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" ), która zagra ekranową matkę bohatera kreowanego przez Williamsa. W "Masques" Claude'a Chabrola w rolach głównych wystąpili Philippe Noiret, Robin Renucci i Anne Brochet. W nowej wersji Richard Gere wcieli się w pisarza...

 • Otwarcie mundialu 2018: Polska tancerka wystąpiła z Robbiem Williamsem

  Robbie Williams i Aida Garifullina wystąpili podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Jedną z tancerek, które towarzyszyły amerykańskiemu wokaliście, była Polka, 28-letnia Kamila Zalewska.

 • Polka zagrała w teledysku Robbiego Williamsa

  Nowa płyta Robbiego Williamsa "The Heavy Entertainment Show" trafi do sprzedaży 4 listopada. W teledysku do singla promującego to wydawnictwo zagrała polska tancerka.

 • Guy Williams: Jedyny taki Zorro

  Nigdy nie zapomniał, ile zawdzięcza Disneyowi. On to powierzył mu rolę Zorro, dzięki której Włoch stał się legendą. Niebawem mija 25 lat od śmierci Guya Williamsa.

 • R. Williams: Wdzięczny uczeń

  Niegrzeczny Robbie Williams okazał się być wdzięcznym wychowankiem jednej z katolickich szkół w Wielkiej Brytanii. Gwiazdor przekazał 90 tysięcy dolarów na rozwijanie muzycznych i aktorskich talentów uczniów St Margaret Ward Catholic School, gdzie sam niegdyś uczęszczał.

Zdjęcia na temat: siostry williams