• Informacje na temat:

  sisqo

Artykuły na temat: sisqo
 • Falstart Sisqo

  Niezbyt zadowolony z debiutu swojego nowego albumu jest Sisqo, raper, który w zeszłym roku podbił cały świat przebojem "Thong Song". Z powodu pomyłki wytwórni płytowej, cały nakład musiano wycofać ze sklepów i tym samym stracił on szansę na dobrą pozycję na amerykańskiej liście Billboardu. Miejsce 68 na pewno musi uznać za swą porażkę.

 • Sisqo, amerykański raper, który zdobył w zeszłym roku popularność przebojem "Thong Song", prowadzi rozmowy z wytwórnią filmową Walta Disney'a. Czarnoskóry wokalista zagra, a być może i zaśpiewa, kilka piosenek w najnowszej produkcji tej wytwórni, zatytułowanej "Winterdance". Oprócz Sisqo swój udział w projekcie potwierdzili już James Coburn i Cuba Gooding Jnr.

 • Sisqo: Karierę zawdzięczam Willowi Smithowi

  Sisqo, amerykański raper, niezwykle popularny w ostatnim czasie dzięki piosence "Thong Song", twierdzi, że swój sukces tak naprawdę zawdzięcza tylko jednemu człowiekowi, który zmienił jego całe życie - Willowi Smithowi.

 • Sisqo, amerykański gwiazdor muzyki hip hop, nieoczekiwanie przeprosił fanów za swój debiutancki album "Unleash The Dragon". Chociaż znalazł się na nim uwielbiany na całym świecie przebój "Thong Song", raper uważa jednak, iż tak naprawdę płyta nie wyszła mu tak, jak chciał.

 • Sisqo: Amerykanie boją się mnie

  Sisqo, który w zeszłym roku podbił listy przebojów całego świata przebojem "Thong Song", uraczył swych fanów kolejnym singlem z najnowszego albumu "The Return Of The Dragon". Amerykański raper jest jednak nieco sceptyczny wobec jego przyjęcia. Twierdzi bowiem, że Amerykanie się go boją, a większą sympatią darzony jest choćby w Wielkiej Brytanii.

 • Sisqo chce zagrać w filmie

  Sisqo, jeden z najbardziej popularnych w ostatnim czasie amerykańskich artystów z kręgu muzyki hip hop, dotychczas rywalizował ze swym kolegom Usherem jedynie o lepsze miejsca na listach przebojów. Teraz jednak konkurencja między nimi nabierze nowego wymiaru. Obaj bowiem starają się o tę samą rolę w filmie.

 • Sisqo, amerykański raper, który zasłynął w zeszłym roku przebojem "Thong Song" zapowiedział, że jego nowy album zatytułowany "Return Of Dragon" ukaże się już w kwietniu.

 • Sisqo będzie biały jak Michael Jackson?

  Sisqo, amerykański raper znany przede wszystkim z przeboju "Thong Song", być może wkrótce będzie wyglądał podobnie jak Michael Jackson. Lekarze powiedzieli mu bowiem, iż cierpi na tę samą chorobę wybielającą skórę, co Król Muzyki Pop.

 • Dziewięć milionów dolarów była warta suknia, w której Samantha Mumba pojawiła się na premierze drugiej części "Spider-Mana" w Londynie. W obliczu tej informacji zupełnie bledną doniesienia o nowej płycie wokalistki, przygotowywanej z pomocą aktualnego chłopaka, Sisqo.

 • Amerykański raper Snoop Dogg zgodził się zaśpiewać gościnnie w remiksie utworu "How Many Licks?", wykonywanego wraz z Sisqo przez Lil' Kim, jedną z najbardziej znanych wokalistek w kręgu muzyki hip hop.