• Informacje na temat:

  siwiec 30 lat

Artykuły na temat: siwiec 30 lat
 • Natalia Siwiec przyznała się do uzależnienia

  Kwestionariusz osobowy Natalii Siwiec (30 l.)...

 • Zwrot akcji w "Tańcu z Gwiazdami"! Kto odpadł, kto najlepszy?

  W 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" z programem Polsatu pożegnała się para Karolina Szostak - Andrej Mosejcuk. Największą sensacją wieczoru było jednak zwycięstwo w głosowaniu jurorów poniewieranej dotychczas na potęgę Natalii Siwiec.

 • Szykuje się skandal w "Top Model"? "Wstydliwa" Klaudia El Dursi na salonach bywa od lat!

  Klaudia El Dursi (30 l.) wzbudza coraz większe emocje. Widzowie węszą spisek, bo uczestniczka "Top Model" nie jest wcale nowicjuszką w polskim show-biznesie...

 • "Taniec z gwiazdami" zarobił 30 milionów

  "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" był jednym z najchętniej oglądanych programów tej wiosny. Okazuje się, że zarobił dla Polsatu ponad 30 milionów złotych. Tyle, przez prawie trzy miesiące, zapłacili reklamodawcy.

 • Klaudia El Dursi przerwała milczenie po wybuchu afery!

  Klaudia El Dursi (30 l.) w końcu odpowiedziała na stawiane jej zarzuty...

 • Gwiazda "Tarzana" kończy 74 lata

  Szympans Cheeta - gwiazda filmów o Tarzanie z lat 30. i 40 - skończył 74 lata. Jego urodzinowe przyjęcie odbyło się w niedzielę w Kalifornii. Tort, który dostał na urodziny był co prawda dietetyczny - bo Cheeta jest diabetykiem - ale nie przeszkodziło to jubilatowi w dobrej zabawie. Emerytowany gwiazdor jest w dobrej kondycji. Siwieje, ale jest bardzo aktywny i nadal ma pełne uzębienie.

 • Klaudia El Dursi podbiła serca jury "Top Model". Kim jest uczestniczka show?

  Klaudia El Dursi to 30- letnia szczęśliwa matka dwójki dzieci. Idąc na casting, bała się, że zostanie zdyskwalifikowana ze względu na swój wiek. Jak przyznała się modelka, w ciąże zaszła w dość(...), w sesji dla... Playboya! Instagram kobiety mówi nam także, że modelka przyjaźni się ze znanymi osobami z polskiego show-biznesu. Niedawno na swój profil wrzuciła zdjęcie z Natalią Siwiec, która często...

 • "U Kardashianów" i "Królowe hardkoru" na Viva Polska

  5 maja na antenie Viva Polska premierę będzie miał siódmy sezon "U Kardashianów". Teraz będzie można na własne oczy przekonać się, jak wygląda życie prywatne Kim Kardashian, jej sióstr Kourtney i Khole oraz ich matki Kris Jenner.

 • ...kolejnego potomka - syna, który otrzymał imiona Lars Gerard. Hollywoodzki gwiazdor ma siedmioro dzieci z byłą żoną, Robyn Gibson, z którą był przez ponad 30 lat. Ma też nieślubną córkę z piosenkarką Oksaną(...)!  ***  Gdy na jednej z imprez Natalia Siwiec pojawiła się z zaokrąglonym brzuchem, wszystko było już jasne - ciąża!  W sierpniu ona i mąż Mariusz powitali na świecie córeczkę. Dziewczynka ma na...

 • Jacek Kawalec: Uroda wiecznego chłopca

  Jacek Kawalec uwielbia repertuar komediowy. Z sentymentem wspomina swoich 100 razy z Papkinem. My znamy go m.in. z "Randki w ciemno" i serialu "Ranczo".