• Informacje na temat:

  siwiec dom

Artykuły na temat: siwiec dom
 • Natalia Siwiec drażni internautów tym, że nie siedzi w domu

  Znana fotomodelka po raz kolejny znalazła się w ogniu krytyki. Tym razem za to, że doradza innym, aby w czasie pandemii koronawirusa nie wychodzili z domów, lecz sama tego nie robi.

 • Parapetówka u Natalii Siwiec

  Pojawiła się kolejna zapowiedź piątego odcinka reality-show "Enjoy the view

 • Natalia Siwiec: To jest masakra

  Zakończył się pierwszy sezon reality show "Enjoy the View:

 • Natalia Siwiec liczy, że już 16 kwietnia wróci z rodziną do Polski

  Natalia Siwiec jest jedną z wielu osób, które z powodu pandemii koronawirusa utknęły poza granicami naszego kraju. Teraz zdradziła, że ma już bilety na lot do Polski. Nie ma jednak pewności, czy ten lot się odbędzie.

 • Włamanie do domu Natalii Siwiec?

  Trzy samotne kobiety w wielkim domu i niepokojące odgłosy dobiegające z dołu. Natalia Siwiec i jej koleżanki będą przerażone. Czy ktoś naruszył prywatność celebrytki i włamał się do jej willi(...) tego, co jest teraz popularne, nie zrobiliśmy za słabego programu. Mam nadzieję, że nie - mówiła Newserii Lifestyle Natalia Siwiec tuż przed rozpoczęciem emisji show. Mariusz Raduszewski, mąż Siwiec...

 • Natalia Siwiec: Tajemnice garderoby

  Pojawiła się zapowiedź trzeciego odcinka reality-show "Enjoy the view

 • Natalia Siwiec: Jestem głodna teatru

  Natalia Siwiec ma nadzieję na dalszą karierę aktorską. Obecnie występuje w rewii Teatru Sabat i jednym spektaklu teatralnym, liczy jednak na kolejne propozycje. Twierdzi, że z trzymiesięcznej podróży po USA wróciła pełna zapału do pracy i energii, dzięki której nie ma problemu z jesienną chandrą.

 • Natalia Siwiec jeszcze nas zaskoczy

  Trwają zdjęcia do nowego programu "Enjoy the view

 • Natalia Siwiec z własnym reality-show

  Już na początku listopada rozpoczną się zdjęcia do najnowszego programu kanału VIVA Polska "Enjoy the view

 • Natalia Siwiec z łóżku z...

  Natalia Siwiec z łóżku z Bilguunem Ariunbataarem? To mogło wydarzyć się tylko w telewizji. Celebrytka była gwiazdą pierwszego odcinka nowego programu stacji VIVA "Spanie z gwiazdami".

Wideo na temat: siwiec dom
 • Natalia Siwiec przyznaje. Nie jest wcale kolorowo...

  Natalia Siwiec (35 l.) potwierdziła to, co obecnie najgorsze dla jej rodziny – plany mieszkaniowe nie wypaliły. Obecnie celebrytka z mężem i córeczką żyją z w „mieszkaniu przejściowym”. Opuścili(...)! „Podchodziliśmy do wszystkiego optymistycznie, jednak okazało się, że z remontem, wykończeniem domu jest tak, jak wszyscy mówią” – wyznała Natalia Siwiec. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Gwiazdy pomagają dzieciom z domów dziecka!

  Znane osoby chętnie wspierają akcje dobroczynne. Zdaniem Agnieszki Kaczorowskiej i Natalii Siwiec jest to sposób na nagłośnienie potrzeb osób pokrzywdzonych przez los. Według Rafała Maślaka gwiazdy(...) ludzi. Wszyscy oni wzięli udział w charytatywnym spotkaniu dla dzieci z domów dziecka zorganizowanym przez fundację One Day.

 • Rafał Maślak czytał bajki dzieciom chorym na raka

  spotkanie z kilkulatkami, które od wielu miesięcy przebywają w szpitalu i walczą o każdy dzień życia, było dla niego bardzo przygnębiające. Rafał Maślak wraz z Ewą Lubert, Natalią Siwiec i Dariuszem(...) już nie mają włosów po chemii, patrząc na te pokoje, które są ich drugim domem, serce się kraje. Jest to bardzo przygnębiające, ale starałem się uśmiechać, dać pozytywną energię dzieciakom – mówi

Dyskusje na temat: siwiec dom
 • Re: Płakałam ze wzruszenia

  A co w niej jest seksownego? Klata jak deska dom prasowania? I ten nos jak maska auta po próbie zderzeniowej ze ściana betonową? Przestańcie pieprzyć i kadzić za pieniądze. Zachowujcie komplementy dla kogoś, co na nie zasługuje. Inaczej staja się one goowno warte. Kiedy określacie pokrakę w stylu A. Radwańskiej pięknością i seksowną, to jak nazwiecie np. Natalkę Siwiec, żeby zachować skalę