• Informacje na temat:

  skandal na egzaminie

Artykuły na temat: skandal na egzaminie
 • Beata Tyszkiewicz: Skandal na maturze otworzył jej drzwi do kariery!

  ...sióstr niepokalanek w Szymanowie dawno już wstały.  Podekscytowane dziewczyny zakładały przygotowane dzień wcześniej mundurki, wygładzały białe kołnierzyki, by schludnie wyglądać na egzaminie.  Beata(...) dziewczyna, która grała w filmie. Beata Tyszkiewicz trafiła do szkoły w Szymanowie w aurze skandalu. Wcześniej została wyrzucona z gimnazjum w Warszawie. Kiedy okazało się, że ma na świadectwie aż 11

 • Joanna Jabłczyńska: Skandal z niczego

  Dla mediów moje życie jest nudne, więc robią skandal z niczego - uważa Joanna Jabłczyńska. Twierdzi, że jej propozycja muffinek w zamian za zrobienie zdjęcia w kancelarii była tylko żartem, niepotrzebnie rozdmuchanym przez media. Aktorka zapewnia, że praca w jej kancelarii jest żmudna, ale daje jej mnóstwo satysfakcji.

 • Trudne chwile syna Kamila Durczoka!

  Kamil junior (17 l.) zdaje w tym roku egzamin dojrzałości. Jak radzi sobie ze skandalem, który wywołał tygodnik "Wprost"?

 • 111 filmów na Warszawskim Festiwalu Filmowym

  111 produkcji z prawie 60 krajów, m.in. "Serce, serduszko" Jana Jakuba Kolskiego i "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego, znajdzie się w programie 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego - poinformował jego szef Stefan Laudyn. Impreza potrwa od 10 do 19 października.

 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska kończy 55 lat

  Od 30 lat tworzy jeden z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawłowi Królikowskiemu udało się uniknąć skandali. Wychowują wspólnie pięcioro dzieci, które śmiało idą w ich ślady. Aktorska para nie komentuje często swojego życia prywatnego. W tym roku zaskoczyli wyznaniem o poważnej chorobie Królikowskiego.

 • Jan Jakub Kolski: Aby widzieć, warto zachować dystans

  Pełna światła historia o marzeniach, które na pierwszy rzut oka mają małą szansę na spełnienie - tak "Serce, serduszko" opisuje reżyser Jan Jakub Kolski. Film trafił do kin w piątek, 21 listopada. W obsadzie są m.in. Julia Kijowska i Marcin Dorociński.

 • "M jak miłość": Skandaliczny romans - rozmowa z Julią Wróblewską

  Właśnie została studentką iberystyki, planuje studia na psychologii i kryminologii, ale nie rezygnuje z aktorstwa. Ostatnio ma dużo wrażeń na planie "M jak miłość", bo Zosia, którą gra w serialu, wywoła skandal obyczajowy. W najbliższych odcinkach zakocha się w o wiele starszym od siebie Eryku i zbuntuje się przeciwko Asi!

 • Swoje imperium zbudował na seksie

  Milioner, przedsiębiorca, skandalista, "Król Soho" - Paul Raymond jest bohaterem najnowszego filmu Michaela Winterbottoma "Prawdziwa historia króla skandali". Brytyjska prasa już zachwyca się tą ekranową biografią potentata kontrowersji.

 • Doda ostro skrytykowała show Edyty Górniak! Ale afera!

  Nie jest tajemnicą, że Doda i Edyta Górniak nie darzą się wzajemną sympatią. Obie artystki mają za sobą kilka poważnych konfliktów.  Wszystko wskazuje na to, że niedługo wybuchnie kolejny skandal, gdyż Doda postanowiła szczerze opowiedzieć o tym, co sądzi o udziale Edyty Górniak w programie "My Way".  Przypomnijmy, że przed laty, to Dorota Rabczewska-Stępień jako pierwsza występowała w reality...

 • Zostaje w "Na Wspólnej"

  Joanna Jabłczyńska, odtwórczyni roli Marty Konarskiej, opowiada o dziesięciu latach pracy na planie serialu "Na Wspólnej".

Zdjęcia na temat: skandal na egzaminie