• Informacje na temat:

  skandal na festiwalu w opolu

Artykuły na temat: skandal na festiwalu w opolu
 • Skandal w Opolu!

  Kasia Cerekwicka nie cieszyła się długo nagrody Superpremiery podczas festiwalu Opole 2008. Okazało się, że organizatorzy... pomylili się! Nagroda należała się zespołowi Zakopower. Zdezorientowana publiczność po ogłoszeniu zwycięstwa Cerekwickiej zaczęła gwizdać; wyniki wyświetlane na telebimie od początku pokazywały wygraną Zakopower. Nawet sama wokalistka nie bardzo wiedziała, za co otrzymuje...

 • Maryla Rodowicz nie wystąpi w Opolu! Rodzinna tragedia i polityczny skandal

  Maryla Rodowicz wycofuje się ze swojego koncertu jubileuszowego podczas tegorocznego festiwalu w Opolu. "Atmosfera politycznego skandalu oraz dramat rodzinny (wokalistce zmarła matka - przyp. red.) spowodowały, że zdecydowałam się zrezygnować z koncertu 50-lecia, który miał się odbyć na festiwalu w Opolu. Nie tak wyobrażałam sobie swój Złoty Jubileusz" - uzasadnia.

 • Skandal w Opolu. Menedżer Michała Szpaka odpowiada

  Swoje oświadczenie w sprawie starcia z Donatanem za kulisami festiwalu w Opolu wydał Jacek Jastrowicz, menedżer Michała Szpaka.

 • Największe muzyczne skandale 2017 roku

  Afera wokół festiwalu w Opolu, polityczne kontrowersje na tegorocznej Eurowizji oraz poważne oskarżenia o molestowania i gwałty w branży muzycznej. Tymi skandalami żyła opinia publiczna w 2017 roku.

 • Maleńczuk: W Opolu się lansuję

  O występie na koncercie "Premier" w Opolu rozmawialiśmy z Maciejem Maleńczukiem. Krakowski artysta podczas festiwalu zaprezentuje utwór "Niewiele ci mogę dać" .

 • Festiwal TVP nie w Opolu, tylko w Kielcach?

  Trzy miasta - Kielce, Koszalin i Stalowa Wola - brane są przez TVP pod uwagę jako miejsca, w których mógłby odbyć się festiwal polskiej piosenki - wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Tegoroczny 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej nie odbędzie się w Opolu, ale w innym mieście - poinformował w poniedziałkowy wieczór prezes TVP, Jacek Kurski.

 • 10 największych skandali 2015 roku

  Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, więc to dobry czas, by przypomnieć sobie skandale ostatnich 12 miesięcy. Sprawdźcie, czym zaskakiwali nas muzycy w 2015 roku - kolejność przypadkowa.

 • Jacek Kurski: Festiwal Piosenki Polskiej nie odbędzie się w Opolu, ale w innym mieście

  Tegoroczny 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej nie odbędzie się w Opolu, ale w innym mieście; w tym tygodniu ogłosimy, gdzie - poinformował 22 maja prezes TVP Jacek Kurski.

 • W Cannes wpadka jak w Opolu

  Skandal na rozdaniu francuskich nagród NRJ Music Awards! Piosenkarka Katy Perry otrzymała nagrodę, która miała trafić do rąk Rihanny.

 • Skandal z biletami na Opole!

  Nawet kilkakrotnie więcej trzeba zapłacić u "koników" za bilety na koncerty 45. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.