• Informacje na temat:

  skandal związany

Artykuły na temat: skandal związany
 • Hollywood pod ostrzałem! Największe skandale 2017 roku

  Harvey Weinstein, aktor Kevin Spacey i reżyser Bryan Singer, a świat kina zaczął drastycznie się zmieniać. Jak wyglądał najbardziej skandaliczny rok w historii Hollywood?

 • To jest Eurowizja skandali

  Konkurs dostarcza coraz więcej emocji. Jeszcze nie ucichł skandal związany z piosenką "We Don't Wanna Put In" i wycofaniem się Gruzinów z konkursu, a już rozgorzał następny - czytamy w "Rzeczpospolitej" Tabloid "Moskowskij Komsomolec" oskarża występującą w rosyjskich barwach Ukrainkę Anastazję Prichodźko o nacjonalistyczne poglądy. "Hitler w jednym miał rację. Walczył o czystość aryjskiej rasy...

 • Skandal w amerykańskim "Idolu"

  ..." rywalizacji, Clarkson odstąpiła co prawda od kontraktu, jednak niczego to nie zmienia. Reguły programu są bardzo rygorystyczne i nie może w nim wystąpić nikt związany obecnie, lub kiedykolwiek...

 • Liczą się skandale i tabloidy

  ...związany z Kasią Kowalską. Był producentem i kompozytorem części materiału na płytę "Czekając na...". Joriadis wydał obecnie solowy album "Sen o miłości", a ostatni czas spędzał w Grecji: - Parę lat(...) dostrzegam jest taka, że kiedyś liczyła się muzyka, a w tej chwili liczy się istnienie w mass mediach, tabloidach, skandale, pyskówki. Nie podoba mi się to. - Moje prywatne spostrzeżenie jest takie, że...

 • Sinead znów walczy z papieżem

  Targający irlandzkim kościołem katolickim skandal związany z seksualnym molestowaniem przez duchownych sprowokował Sinead O'Connor do kolejnej gniewnej wypowiedzi na temat papieża. Irlandzka wokalistka uważa, że list Benedykta XVI to za mało, a on sam powinien zrezygnować ze stanowiska.

 • Elżbieta Barszczewska: Była piękna, żyła pięknie

  ...​Jej narodziny, 29 listopada 1913 roku, wywołały skandal obyczajowy. Przyszła bowiem na świat jako nieślubne dziecko panny i żonatego mężczyzny.

 • Vanessa Williams: Miss, wokalistka, aktorka, tancerka i matka

  W lipcu 1984 r. skandal z jej nagimi zdjęciami wstrząsnął Ameryką. Vanessa Williams, pierwsza czarnoskóra Miss America, została zmuszona oddać koronę najpiękniejszej. Przeprosin doczekała się dopiero po ponad 30 latach.

 • "Surviving R. Kelly": R. Kelly w końcu się doigrał. Tylko dlaczego tak późno?

  ...7 lutego polscy widzowie będą mogli zobaczyć dokument "Surviving R. Kelly" ("R. Kelly: wszystkie jego ofiary"). Szokująca produkcja wstrząsnęła Stanami Zjednoczonymi. Jednak wielu komentatorów zastanawia się, dlaczego dopiero ona sprawiła, że o wszystkich skandalach Kelly'ego przypomnieli sobie m.in. jego koledzy z branży muzycznej.

 • Maleńczuk w II lidze?

  Ostatnio polskim środowiskiem piłkarskim wstrząsnął skandal związany z II-ligowym meczem pomiędzy Kujawiakiem Włocławek a Łódzkim Klubem Sportowym. Sędzia tego spotkania wyrzucił z boiska czterech zawodników ŁKS-u. Mecz zostanie powtórzony, ale działacze łódzkiego klubu na znak protestu myślą o wystawieniu drużyny złożonej z artystów.

 • Blue Cafe: Oszukali tenora?

  Zanosi się na spory skandal związany z wydaniem płyty "Demi sec" grupy Blue Cafe. Na albumie, który trafił do sklepów na początku grudnia, znalazł się m.in. utwór "Francuski", w którym można usłyszeć głos Marka Torzewskiego. Problem w tym, że sławny tenor twierdzi, iż wcale nie godził się na wykorzystanie jego krótkiej wokalizy i zapowiada wniesienie sprawy do sądu.

Zdjęcia na temat: skandal związany
Dyskusje na temat: skandal związany