• Informacje na temat:

  skandale na igrzyskach

Artykuły na temat: skandale na igrzyskach
 • Skandal w Japonii. Wokalistki przebrały się za nazistowskich oficerów

  Mnóstwo kontrowersji wywołał strój wokalistek z grupy Keyakizaka46, które w ramach jednej z imprez przed Halloween, postanowiły ubrać się w kostiumy przypominające nazistowskie mundury. Na Japonki spadła fala krytyki.

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Michał Wiśniewski ostro o decyzji TVP: To absolutny skandal!

  Lider grupy Ich Troje, która jako jedyna z polskich wykonawców dwukrotnie wystąpiła na Eurowizji, w ostrych słowach skomentował decyzję TVP o rezygnacji z udziału w tym konkursie.

 • Bradley Cooper jako Lance Armstrong?

  Lance Armstrong to jeden z najbardziej znanych sportowców na świecie. Jego osiągnięcia, a także dopingowe skandale, których był bohaterem, zainspirowały filmowców. W biografii amerykańskiego kolarza zatytułowanej "Red Blooded American" główną rolę zagra najprawdopodobniej Bradley Cooper.

 • Jennifer Lawrence: Królowa wpadek

  Jennifer Lawrence jest jedną z najbardziej uznanych i najpopularniejszych amerykańskich aktorek młodego pokolenia. Gwiazda podbiła serca widzów występem w serii "Igrzyska śmierci". Z kolei krytycy docenili ją za role w "Do szpiku kości", "Poradniku pozytywnego myślenia" i "American Hustle".

 • Paulina Chylewska: "Pani od sportu" i duże nosy

  To rok niezwykle dla niej ważny. Bo Paulina Chylewska, choć w TVP prowadzi wiele programów, jednak znana jest głównie jako "pani od sportu". Teraz więc czeka na Euro oraz igrzyska olimpijskie.

 • Marzyłam, żeby ludzie oglądali ten film w ciszy

  ...takiego nie stosuję, a to co nazwano w Cannes skandalem, to jest jedna z największych tragedii, jaka mi się w życiu przydarzyła. Wydarzyło się to, co się może w Cannes stać z takim filmem. Dyrekcja, nie...

 • "Pavarotti": Czego o nim nie wiemy?

  Gwiazda rocka w operowym wydaniu, nieziemski głos, człowiek legenda - tak określano jednego z najsłynniejszych śpiewaków Luciano Pavarottiego. Dokumentalny film Rona Howarda "Pavarotti" wejdzie do kin 2 sierpnia.

 • Amazon Prime Video - hity na wyciągnięcie ręki

  Co robić, kiedy kina są zamknięte? Co robić, kiedy nie można wychodzić, bo trwa kwarantanna, a na świecie szaleje koronawirus? Może oderwać się od rzeczywistości i obejrzeć w domu film? Są takie miejsca, gdzie największe hity światowego kina są na wyciągnięcie ręki.

 • Eurowizja: "Obrażanie się jest dziecinne"

  Eurowizyjny komentator Artur Orzech w mocnych słowach skomentował rezygnację Telewizji Polskiej z udziału w Konkursie Piosenki w Azerbejdżanie.

Zdjęcia na temat: skandale na igrzyskach