• Informacje na temat:

  skandale w policji

Artykuły na temat: skandale w policji
 • Justyna Żyła podpadła policji! Wybuchł skandal!

  Tego była żona skoczka chyba nie przewidziała. W końcu miał to być miły wywiad dla kolorowej gazety, a skończyło się prawdziwym skandalem!  O co chodzi? O słowa Justyny na temat Polskiej Policji(...) pracowała w policji. Nie wiem, co ma jedno do drugiego, ale tak mi powiedział" - wypaliła w wywiadzie dla "Vivy" Justyna.  Stwierdzenie, że pokazywanie nagiego ciała jest lepsze od pracy w policji...

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Pobicie w zespole Piękni i Młodzi! Wybuchł wielki skandal!

  W sylwestrową noc pomiędzy partnerką Dawida Narożnego (Joanną) a partnerem Magdaleny Narożnej (Krzysztofem), doszło do bójki, w wyniku której partnerka lidera zespołu Piękni i Młodzi trafiła do szpitala w Zakopanem z licznymi obrażeniami. Trudno uwierzyć, co tam się zdarzyło!

 • Francuski pisarz znika bez śladu. Co się naprawdę wydarzyło?

  W 2011 roku, w środku trasy promocyjnej swojej nowej książki "Mapa i terytorium", jeden z najgłośniejszych współczesnych pisarzy - Michel Houellebecq - zaginął bez wieści. We wrześniu pisarz nie dotarł na serię zaplanowanych wcześniej spotkań z czytelnikami w Holandii i Belgii. Zarówno francuski wydawca Houellebecqa, jego agent oraz tłumacz, jak i współorganizatorzy trasy nie mieli pojęcia, co się stało z pisarzem, ani gdzie on przebywa. Przyznali, że nie mieli z nim kontaktu od ponad 3...

 • Monika Obara: Skandal i nagłe zniknięcie

  ​Monika Obara była świetnie zapowiadającą się aktorką młodego pokolenia. Brawurowo wcieliła się w postać barwnej Elki w "M jak miłość" i miała wiele propozycji telewizyjnych i filmowych. Niestety, wypadek samochodowy przekreślił jej szansę na wielką karierę. Dziś wraca, ale już nie na sam szczyt...

 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget Jones". Przed państwem znany-nieznany Hugh Grant!

 • Książę Andrzej usuwa się w cień. W tle gigantyczny skandal, Brytyjczycy są w szoku

  Gigantyczny skandal na brytyjskim dworze królewskim. Jeden z synów królowej Elżbiety, książę Andrzej (59 l.), zamieszany jest w skandal pedofilski. Według najświeższych informacji wynika, że zostały podjęte radykalne kroki. W sieci aż wrze, a z komentarzy dowiadujemy się o szczegółach sprawy. Głos zabrała też obrończyni ofiar.

 • D'Angelo: "Czarny mesjasz" z bogatą kartoteką

  Na trzeci album swojego idola fani musieli czekać prawie 15 lat (polscy sympatycy wokalisty od 13 stycznia mogą cieszyć się fizyczną wersją "Black Messiah"). Dlaczego tak długo? Złożyło się na to wiele powodów.

 • Interwencja policji w domu popularnych YouTuberów. Dwie osoby zatrzymane

  Paradise", "Projektu Lady" oraz zawodnicy kontrowersyjnej federacji Fame MMA ( sprawdź! ).  Mimo że podbramkowe sytuacje są dla nich chlebem powszednim, dzisiejsza wizyta policji okazała się sporym zaskoczeniem.  Z ich relacji w sieci ciężko było cokolwiek wywnioskować, dlatego skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym policji. Roman Wieczorek szczegółowo opowiedział nam, co się stało.  "W domu...

 • Joanna Liszowska stawia czoła problemom

  Wydawało się, że po ubiegłorocznej wpadce z jazdą po alkoholu jej kariera legnie w gruzach. A jednak Joanna Liszowska pokajała się i nie może narzekać na brak propozycji.

Zdjęcia na temat: skandale w policji
Dyskusje na temat: skandale w policji
 • Re: "Na dobre i na złe": Hana traci dziecko

  No tak, i groźba zawiadomienia policji wreszcie się pojawiła. Naprawdę szkoda, że Piotr nie okazał więcej rozsądku od żony i sam jej nie zawiadomił. W ogóle w tym serialu coraz więcej postaci zachowuje się poniżej wszelkiej krytyki. Romanse, skandale, problemy z równowaga psychiczną... Czy naprawdę w tym serialu nie może być choć jednej normalnej pary?