• Informacje na temat:

  skawiński grzegorz kombi

Artykuły na temat: skawiński grzegorz kombi
 • Kombi na Top Of The Top Sopot Festival 2019: Widzowie TVN pytają, gdzie jest Grzegorz Skawiński

  Widzowie TVN nie mogli uwierzyć, gdy podczas występu grupy Kombi na Top Of The Top Sopot Festival 2019 na scenie nie pojawił się Grzegorz Skawiński.

 • Kombi "odkryciem" Festiwalu w Opolu. Gdzie jest Grzegorz Skawiński?

  Sporym zaskoczeniem dla widzów Festiwalu w Opolu był występ grupy Kombi jako gościa koncertu Premiery.

 • Kombii: Gdy Grzegorz Skawiński był "królem życia"

  Pod koniec września ukazała się książka "Królowie życia" autorstwa Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka, filarów grupy Kombii. Nie brak tam historii opowiadających o powstaniu wielkich przebojów zespołu Kombi w latach 80.

 • Grzegorz Skawiński zagra na Gitarowym Rekordzie Guinnessa

  Kolejna odsłona pierwszomajowego święta gitary zbliża się wielkimi krokami. Do listy gości Gitarowego Rekordu Guinnessa dołączył Grzegorz Skawiński, filar formacji Kombi, Skywalker, O.N.A. i Kombii, muzyk, który w ubiegłym roku obchodził jubileusz 40-lecia pracy artystycznej.

 • Kombi: Skawiński jak Pavarotti

  ..."Dojrzali faceci mają lepsze warunki wokalne" - mówi Grzegorz Skawiński, wokalista reaktywowanej grupy Kombi, który do śpiewania powrócił po kilkuletniej przerwie, kiedy pełnił obowiązki gitarzysty zespołu O.N.A. W poniedziałek, 10 listopada, Kombi po raz pierwszy od wielu lat występuje w Warszawie.

 • Grzegorz Skawiński brał narkotyki przez 20 lat

  W programie "20 m2" Łukasza Jakóbiaka Grzegorz Skawiński przyznał, że przed laty ostro imprezował.

 • Grzegorz Skawiński razem z Nergalem!

  ...12 marca ukaże się płyta "Me & My Guitar" Grzegorza Skawińskiego. Lider grupy Kombii na swoje solowe wydawnictwo zaprosił wielu uznanych muzyków, w tym m.in. Nergala z zespołu Behemoth!

 • Grzegorz Skawiński: Chcę robić wiele rzeczy

  ..."Chcę teraz robić wiele rzeczy, na które wcześniej nie było czasu" - powiedział Grzegorz Skawiński w programie Zbigniewa Hołdysa "Hołdys Guru Limited", wyemitowanym w stacji MTV Classic we wtorek, 25 marca. Muzyk nie wykluczył, że możliwe jest np. wskrzeszenie zespołu Kombi, z którym odniósł wielki sukces kilkanaście lat temu.

 • Kombii: 40 lat duetu Skawiński & Tkaczyk

  W piątek 12 lutego w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot) rozpoczął się "Mega Tour" - trasa z okazji 40-lecia współpracy Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka, muzyków stojących na czele grupy Kombii.

 • Wraca Kombi!

  Po 11 latach przerwy na scenę muzyczną wraca zespół Kombi. Nad nowym materiałem pracują w studiu Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk i Jan Pluta. W składzie nie ma jednak klawiszowca, Sławomira Łosowskiego i zapewne dlatego, ze względów formalnych, grupa będzie się nazywać Kombi 2.