• Informacje na temat:

  skawinski i chylinska

Artykuły na temat: skawinski i chylinska
 • Sopot: Agnieszka Chylińska znów z Grzegorzem Skawińskim

  Sporą niespodziankę fanom nieistniejącej już grupy O.N.A. sprawiła Agnieszka Chylińska. Podczas urodzinowego występu z okazji 20-lecia działalności scenicznej na Sopot TOPtrendy u jej boku pojawili się muzycy tego zespołu: Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk.

 • Kombii: 40 lat duetu Skawiński & Tkaczyk

  W piątek 12 lutego w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot) rozpoczął się "Mega Tour" - trasa z okazji 40-lecia współpracy Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka, muzyków stojących na czele grupy Kombii.

 • Grzegorz Skawiński zagra na Gitarowym Rekordzie Guinnessa

  Kolejna odsłona pierwszomajowego święta gitary zbliża się wielkimi krokami. Do listy gości Gitarowego Rekordu Guinnessa dołączył Grzegorz Skawiński, filar formacji Kombi, Skywalker, O.N.A. i Kombii, muzyk, który w ubiegłym roku obchodził jubileusz 40-lecia pracy artystycznej.

 • Grzegorz Skawiński o konflikcie z Agnieszką Chylińską: Na początku był żal

  Najprawdopodobniej nic nie wyjdzie z powrotu grupy O.N.A., ale są szanse na współpracę Grzegorza Skawińskiego i Agnieszki Chylińskiej.

 • Agnieszka Chylińska o piosence O.N.A. w reklamie. "Nie mam z tym nic wspólnego"

  Agnieszka Chylińska, w związku z licznymi pytaniami fanów, zabrała głos w sprawie reklamy jednego ze sklepów, który wykorzystuje piosenkę grupy O.N.A. "Znalazłam".

 • Kombii świętuje: 40 lat duetu Skawiński & Tkaczyk

  W piątek 12 lutego w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot) rozpocznie się "Mega Tour" - trasa z okazji 40-lecia współpracy Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka, muzyków stojących na czele grupy Kombii. Koncert ten pokaże Telewizja Polsat.

 • Kombi: Skawiński jak Pavarotti

  "Dojrzali faceci mają lepsze warunki wokalne" - mówi Grzegorz Skawiński, wokalista reaktywowanej grupy Kombi, który do śpiewania powrócił po kilkuletniej przerwie, kiedy pełnił obowiązki gitarzysty zespołu O.N.A. W poniedziałek, 10 listopada, Kombi po raz pierwszy od wielu lat występuje w Warszawie.

 • Grzegorz Skawiński: Chcę robić wiele rzeczy

  "Chcę teraz robić wiele rzeczy, na które wcześniej nie było czasu" - powiedział Grzegorz Skawiński w programie Zbigniewa Hołdysa "Hołdys Guru Limited", wyemitowanym w stacji MTV Classic we wtorek, 25 marca. Muzyk nie wykluczył, że możliwe jest np. wskrzeszenie zespołu Kombi, z którym odniósł wielki sukces kilkanaście lat temu.

 • "Foch" Chylińskiej. Sprawdź!

  Po "Nie mogę Cię zapomnieć" w sieci pojawiły się kolejne numery Agnieszki Chylińskiej z jej nowej, tanecznej płyty "Modern Rocking" - "Niebo" i "Foch".

 • Chylińska: Wkrótce płyta

  19 marca trafi do sklepów debiutancki album grupy Chylińska, dowodzonej przez byłą wokalistkę zespołu O.N.A.. Płyta będzie nosiła identyczny tytuł, jak promujący ją utwór, "Winna".