• Informacje na temat:

  skiba

Artykuły na temat: skiba
 • Jacek Kurski pozwał Krzysztofa Skibę. Nowe informacje w sprawie

  Na początku 2019 roku Krzysztof Skiba poinformował, że dostał pozew od Telewizji Polskiej.  TVP zażądało od niego przeprosin za "szczucie na Pawła Adamowicza" oraz 25 tysięcy złotych(...) zamordowaniu Pawła Adamowicza, wygłosiłem na antenie Polsat News opinię, iż media publiczne szczuły na prezydenta Gdańska i oto mamy tego efekty" - napisał wtedy Skiba na Facebooku.  "To była moja...

 • Krzysztof Skiba skrytykował Edytę Górniak. "Edyta na prezydenta!"

  Ostatnio głośno zrobiło się o Edycie Górniak ze względu na jej poglądy. Skrytykował ją lider zespołu Big Cyc, Krzysztof Skiba.

 • Nergal, Skiba i Wiśniewski komentują film "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego

  ...20 maja Telewizja Polska wyemitowała dokument Sylwestra Latkowskiego pt. "Nic się nie stało", który miał opowiadać o pedofilii w środowisku celebryckim. Po emisji w zdecydowany sposób na temat produkcji wypowiedzieli się m.in. Nergal i Krzysztof Skiba.

 • Skiba solo

  ...19 czerwca ukaże się solowy album Krzysztofa Skiby, frontmana zespołu Big Cyc, zatytułowany "Skiba dla dorosłych". Oprócz śpiewu, a właściwie melorecytacji samego Skiby, na płycie można usłyszeć wielu znanych gości, którzy jednak nie są muzykami.

 • Krzysztof Skiba ostro o polskich muzykach w czasach koronawirusa: Jęczą jak stare baby u lekarza

  ...kasy" - komentuje frontman grupy Big Cyc ( sprawdź! ), której trasa "Z partyjnym pozdrowieniem 30 lat później" została obecnie przerwana, a koncerty są przekładane na późniejsze terminy. Skiba(...) jęczenia proszę. I pomóżcie tym, którzy mają w życiu mniej szczęścia niż wy. To was uskrzydli" - podkreśla na koniec Krzysztof Skiba...

 • Pol'and'Rock Festival 2019: Krzysztof Skiba (Big Cyc) gościem ASP

  Znany z grupy Big Cyc Krzysztof Skiba będzie kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych podczas Pol'and'Rock Festival (dawny Przystanek Woodstock).

 • Krzysztof Skiba pozwany przez TVP i Jacka Kurskiego. Zarzucają mu zniesławienie

  ...prywatna) czy Wojciech Sadurski. Na razie jedynie wezwanie przedsądowe dostało Towarzystwo Dziennikarskie. Teraz prywatny akt oskarżenia otrzymał satyryk i lider zespołu Big Cyc Krzysztof Skiba. Chodzi o jego wypowiedź w Polsat News tuż po podaniu informacji o śmierci prezydenta Pawła Adamowicza. Skiba wypowiadał się jako jego wieloletni przyjaciel, chodzili m.in. do tej samej szkoły. W rozmowie...

 • Czy Skiba pokona Cichopek?

  Joanna Liszowska, Katarzyna Cichopek, Michał Żebrowski, Krzysztof Skiba - to tylko niektóre gwiazdy, które wezmą udział w nowym show "Fort Boyard". Znamy listę uczestników programu!

 • Skiba, Halama i krasnoludki

  Krzysztof Skiba i Grzegorz Halama jako ostatni dołączyli do obsady polskiej wersji językowej kontynuacji ubiegłorocznego hitu o 7 Krasnoludkach.

 • Skiba zastąpi Prokopa

  Beata Pawlikowska i Krzysztof Skiba zastąpią w programie "Podróże z żartem" Dorotę Wellman i Marcina Prokopa, którzy odeszli do tvn. Odcinki z nowymi prowadzącymi zobaczymy już w październiku.

Zdjęcia na temat: skiba
Wideo na temat: skiba
Dyskusje na temat: skiba