• Informacje na temat:

  skiba wojciech

Artykuły na temat: skiba wojciech
 • Krzysztof Skiba pozwany przez TVP i Jacka Kurskiego. Zarzucają mu zniesławienie

  ...prywatna) czy Wojciech Sadurski. Na razie jedynie wezwanie przedsądowe dostało Towarzystwo Dziennikarskie. Teraz prywatny akt oskarżenia otrzymał satyryk i lider zespołu Big Cyc Krzysztof Skiba. Chodzi(...) . Takie działania mają dotyczyć m.in. Wojciecha Czuchnowskiego , Adama Bodnara , Krzysztofa Skiby i Wojciecha Sadurskiego . "Aby przeciąć falę pomówień i manipulacji TVP czujemy się zmuszeni do...

 • Krzysztof Skiba kontra TVP: Sąd wydał decyzję w sprawie o zniesławienie

  .... rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar (jako osoba prywatna) i dziennikarz "Gazety Wyborczej" Wojciech Czuchnowski . W maju sąd pierwszej instancji oddalił powództwo wobec Bodnara (nadawca zapowiedział apelację). Teraz Skiba ogłosił, że Sąd Rejonowy Warszawa Mokotów umorzył postępowanie w jego sprawie. "Zdaniem sądu ta wypowiedź ma charakter opinii i nie wyczerpuje znamion przestępstwa z paragrafu...

 • Skiba w roli Wojciecha Manna

  W najbliższą niedzielę w TVP2 rusza nowy program autorki "Szansy na sukces" - Elżbiety Skrętkowskiej. "Mini Szansę" poprowadzi Krzysztof Skiba.

 • Skiba w roli Wojciecha Manna

  W najbliższą niedzielę w TVP2 rusza nowy program autorki "Szansy na sukces" - Elżbiety Skrętkowskiej. "Mini Szansę" poprowadzi Krzysztof Skiba.

 • X Yach Film Festiwal w Gdańsku

  W dniach 28-30 września w Trójmieście odbędzie się dziesiąta edycja festiwalu Yach Film, na którym poznamy najlepszy polski teledysk. Atrakcją imprezy będą wspólne występy grupy De Mono i Violetty Villas, zespołów Big Cyc i Tercetu Egzotycznego, Mietka Szcześniaka i Sławy Przybylskiej oraz Rudiego Schubertha i Norbiego. Nie wspominając już o tym, że całość poprowadzą Skiba i Bogusław Kaczyński.

 • Rusza festiwal Yach Film

  ...zadania podjęli się wspólnie Skiba i Bogusław Kaczyński.

 • "Wołyń": Jest pierwszy zwiastun

  Właśnie ukazał się pierwszy teaser filmu "Wołyń", nowej produkcji Wojciecha Smarzowskiego. Jej premiera zapowiadana jest na 7 października.

 • Dodatkowy casting i zdjęcia do "Wołynia"!

  Pod koniec maja 2016 roku w Skierniewicach będzie realizowana kolejna tura zdjęć do najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Twórcy szukają statystów! Kto może się zgłosić?

 • Isakowicz-Zaleski: "Wołyń" Smarzowskiego będzie wstrząsem

  Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski oczekuje, że nowy film Wojciecha Smarzowskiego "Wołyń" "będzie autentycznym wstrząsem" - duchowny przyznał w rozmowie z Krzysztofem Ziemcem dla RMF FM.

 • Smarzowski: "Wołyń" najważniejszy

  Dla Wojciecha Smarzowskiego ("Dom zły", "Drogówka", "Pod Mocnym Aniołem"), jego najnowszy film "Wołyń" - w kinach od 7 października, jest najważniejszym, a zarazem najtrudniejszym w całej karierze.