• Informacje na temat:

  skrzynecka i pies

Artykuły na temat: skrzynecka i pies
 • Skrzynecka podsumowuje

  ..., że program jest absolutnie na żywo i że rzeczywiście o wygranych decydują głosy telewidzów. A czy sama Katarzyna Skrzynecka znajduje czas na to, aby przy okazji pracy w programie, doszkalać się...

 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki: Mamy swój raj na ziemi

  Przez wiele lat byli dobrymi znajomymi. Razem z grupą przyjaciół jeździli na narty i lubili te same rzeczy – dobrą kuchnię i kubańską muzykę. W końcu Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki poczuli, że między nimi jest coś więcej. Jednak początek związku był trudny.

 • Radosne medytacje Katarzyny Skrzyneckiej

  Trudno byłoby znaleźć w świecie polskiego show-biznesu osobę równie pozytywnie nastawioną do życia jak Katarzyna Skrzynecka. Każde wyzwanie to dla niej radość, a teraz cieszą ją przygotowania do rodzinnych świąt.

 • Kasia Skrzynecka po rozwodzie

  ...weszli na salę. "Proszę mi wybaczyć, ale nie będę o niczym opowiadać" - powiedziała "Super Expressowi" Skrzynecka po wyjściu z sali. "Rozstajemy się jak dojrzali ludzie. Nie ma między nami wrogości(...) szczęśliwy. Pozostaje mi uszanować wybór męża. Ciężko mi jest się z tym pogodzić" - napisała Skrzynecka na swojej stronie internetowej. Zobacz teledyski Kasi Skrzyneckiej na stronach INTERIA.PL.

 • Weekend w kinie: Adaptacje

  Agnieszka (Aleksandra Hamkało) - buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka(...) Camerona - autora hitu "Był sobie pies", to pełna emocji, podnosząca na duchu odyseja, której najjaśniejszym punktem jest bezwarunkowa, absolutna miłość między psem a człowiekiem. Starr Carter...

 • Krzysztof Litwin: Rozkojarzony, nieobecny, z innego świata

  Zasłynął jedną rolą, z "Przygód psa Cywila", ale akurat tego artysty nie sposób zaszufladkować. Krzysztof Litwin był artystą o wielu twarzach.

 • Największa gwiazda "TzG"?

  We wrześniu ruszy 12. edycja programu "Taniec z gwiazdami" - jednego z najpopularniejszych show w Polsce. Znane są już pierwsze gwiazdy, które od kilku tygodniu trenują przed rozpoczęciem pierwszego odcinka. Lecz najbardziej znane nazwiska show, to nazwiska prowadzących: Katarzyna Skrzynecka i Pior Gąsowski witają telewidzów w każdy niedzielny wieczór.

 • Nie żyje Marta Stebnicka

  6 lipca w Warszawie w wieku 95 lat zmarła aktorka i reżyserka Marta Stebnicka, odtwórczyni kilkudziesięciu ról w krakowskim Starym Teatrze; pedagog, której wychowankami byli m.in. Anna Seniuk i Jan Nowicki. Debiutowała podczas okupacji w konspiracyjnym teatrze Tadeusza Kantora.

 • Gwiazdy dają przykład

  ...w roku bierze udział w różnych akcjach na rzecz zwierząt. Dobry przykład daje również Katarzyna Skrzynecka. - Zawsze, w miarę moich możliwości, wspieram czworonogi. Zarówno finansowo - np. przekazuję(...) zwierząt jest także Beata Sadowska: - Mam znajdę, kotkę Miję, więc nie wybaczyłaby mi zostawienia jej kumpli w potrzebie. Podobnie Momo, mój pies - mówi. - Zwierzęta mówią ciszej, czasami ich nie słychać...

 • Róże Gali 2018: Kulig, Gajos i Szyc wśród laureatów

  Już po raz szesnasty rozdano Róże Gali. Uroczystość odbyła się 19 listopada w Warszawie. Wśród nagrodzonych znaleźli się między innymi Joanna Kulig, Janusz Gajos i Borys Szyc.