• Informacje na temat:

  skrzynecka o diecie

Artykuły na temat: skrzynecka o diecie
 • ​Katarzyna Skrzynecka zachwyciła na eko pokazie

  W mediach bardzo popularnym tematem jest ostatnio odchudzona sylwetka Katarzyny Skrzyneckiej! Aktorka w ostatnim czasie, dzięki odpowiedniej diecie, sporo zrzuciłą! Ta ogromna metamorfoza gwiazdy zrobiła na jej fanach niemałe wrażenie. Ostatnio Skrzynecka pojawiła się na wielkim finale akcji zorganizowanej przez Europejską Platformę Recyklingu. Jej eko stylizacja podkreślała piękną figurę!

 • Katarzyna Skrzynecka w bikini. Chwali się efektami odchudzania

  Katarzyna Skrzynecka od kilku miesięcy jest na diecie. Celem, jaki chciała osiągnąć, było zrzucenie 20 kilogramów. W połowie sierpnia chwaliła się, że udało się jej schudnąć już 14 kilogramów. Teraz zdecydowała się pokazać swoje odchudzone ciało w bikini. Widać, że dieta przyniosła efekty. Fani są zachwyceni metamorfozą jurorki programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Katarzyna Skrzynecka: Ale metamorfoza!

  Katarzyna Skrzynecka przeszła ogromną metamorfozę. Aktorka w zaledwie pięć tygodni zgubiła już dziesięć kilogramów! Na swoim Instagramie zdradziła, czemu zawdzięcza swoją przemianę. Pokazała też zdjęcia!

 • Katarzyna Skrzynecka: Żona czempiona

  ...? Katarzyna Skrzynecka : - Niestety nie, ponieważ kiedy mąż wyjeżdżał na zawody do Rumunii, grałam spektakle w Warszawie, Krakowie i Katowicach razem z Teatrem Capitol. Ale cała nasza ekipa kibicowała...

 • Skrzynecka: Krótki macierzyński

  Lubi wszystko planować i już teraz wie, że jak tylko zostanie mamą, natychmiast musi się zabrać do pracy... nad swoją figurą. Bo Katarzyna Skrzynecka (41l.) w ciąży po prostu niczego sobie nie odmawia. Aktorka od początku ciąży doskonale wiedziała, że musi na siebie bardzo uważać i zdrowo się odżywiać. Ale przecież kobiety w tym stanie miewają zachcianki. A skoro nie było żadnych powodów, by...

 • Załatwia pracę chłopakowi

  Marcin Łopucki, kulturysta, instruktor fitness oraz mistrz Europy w fitness, chciałby pracować w telewizji. O pracę dla niego stara się jego narzeczona... Katarzyna Skrzynecka.

 • Już wróciła do pracy

  Widzowie, którzy przybyli do teatru Kamienica na spektakl "I tak cię kocham" przecierali oczy ze zdumienia. Grająca jedną z głównych ról Katarzyna Skrzynecka, która wróciła na scenę w zaledwie dwa miesiące po porodzie, wyglądała olśniewająco. A energia wręcz ją rozsadzała. Aktorka tuż po urodzeniu Alikii zapowiedziała, że chce skoncentrować się na długo oczekiwanym ukochanym dziecku. - Cały czas...

 • Szczęśliwa, jak nigdy wcześniej

  To najgorętsze nazwisko drugiej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Joanna Liszowska jest utalentowana, spontaniczna i udowadnia, że nie trzeba nosić rozmiaru XS, by oczarować widzów.

Zdjęcia na temat: skrzynecka o diecie