• Informacje na temat:

  skrzynecka pasztet

Artykuły na temat: skrzynecka pasztet
 • Katarzyna Skrzynecka kończy 45 lat

  Katarzyna Skrzynecka, znana zarówno z dokonań wokalnych, jak i aktorskich, obchodzi 45. urodziny. Jak rozwijała się jej kariera w show-biznesie?

 • Katarzyna Skrzynecka wraca do łask!

  Tego nie spodziewał się po niej nikt! Przez długi czas Katarzyna Skrzynecka nie miała dobrej passy. Program "Twoja twarz brzmi znajomo" wszystko zmienił!

 • ...tantiemy - Stachursky zarobił na nich ponad 250 tysięcy złotych. Piosenkarka i aktorka Katarzyna Skrzynecka, znana obecnie publiczności jako prowadząca "Taniec z gwiazdami", za jednorazowy występ w programie dostaje około 10 tysięcy złotych. Jedna seria to dziesięć odcinków. Skrzynecka wystąpiła również w reklamie produktów spożywczych - zup i pasztetów. Taki kontrakt reklamowy to zarobek rzędu...

Zdjęcia na temat: skrzynecka pasztet
Wideo na temat: skrzynecka pasztet
 • Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski rozmawiali w studiu "Dzień Dobry TVN" o tym, czy aktorzy powinni reklamować różne produkty i firmować je swoją twarzą.  "Musimy jakoś na swoje życie zarabiać" - mówiła Skrzynecka, dodając, że nie wstydzi się reklamy pasztetu, w której wystąpiła. Co więcej, mogłaby to zrobić jeszcze raz. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Skrzynecka tłumaczy się z chałturzenia!

  Nie jest tajemnicą, że jednym z najlepszych źródeł dochodu naszych rodzimych celebrytów są tzw. chałtury. Gwiazdy ochoczo więc otwierają sklepy, prowadzą imprezy, święta w małych miejscowościach itp. Na ogół nie jest to dla nich powód do dumy. Wyłamać postanowiła się królowa pasztetów, czyli Kasia Skrzynecka, która twierdzi, że znajduje w tym wiele radości i satysfakcji! O pieniądzach jednak

Dyskusje na temat: skrzynecka pasztet