• Informacje na temat:

  skrzynecka ślub

Artykuły na temat: skrzynecka ślub
 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki: Mamy swój raj na ziemi

  Przez wiele lat byli dobrymi znajomymi. Razem z grupą przyjaciół jeździli na narty i lubili te same rzeczy – dobrą kuchnię i kubańską muzykę. W końcu Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki poczuli, że między nimi jest coś więcej. Jednak początek związku był trudny.

 • Były mąż Skrzyneckiej w "TzG"!

  ...policjantem. Pracował jako komisarz Komendy Głównej Policji w Warszawie. Ślub z Katarzyną Skrzynecką wziął 26 kwietnia 2003 roku w Wilanowie. Pod koniec października 2006 roku media poinformowały(...) Fraszyńska i Janusz Józefowicz. Od 4 września w każdą niedzielę widzów nie będzie już też witać Katarzyna Skrzynecka. Wraz z Piotrem Gąsowskim program poprowadzi Natasza Urbańska. Najlepsze programy...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Skrzynecka przebiera w ofertach

  W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" Katarzyna Skrzynecka zaśpiewała "Time To Say Goodbye" i przewrotnie dzięki temu odzyskuje pozycję w show biznesie. Najgorętsza gwiazda sezonu teraz przebiera w ofertach.

 • Ślub pod znakiem zapytania?

  Zdenka, nieznana dotąd siostra Skalskiego i jego nieprzewidywalny brat Aleks, wiele namieszają w życiu narzeczonych. Ślub stanie pod wielkim znakiem zapytania. Jak wielkie zmiany w życiu Maksa wywoła(...) (Tomasz Kot) przygotowują się do ślubu, Skalski otrzymuje przykrą wiadomość o śmierci swojego ojca. Panna Maj stara się podtrzymać ukochanego na duchu, tym bardziej, że zaraz po tej informacji docierają...

 • Nie tylko Cichopek, czyli jesień w Polsat Cafe

  Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata". Wśród prowadzących same gwiazdy, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Cichopek, Elżbieta Zającówna, Ewa Wachowska, Grażyna Wolszczak.

 • Nie zdradza swoich sekretów

  Gospodyni "Tańca z gwiazdami", tym razem jako gość, pojawi się w innym show - "Gotowi na ślub". Czy zdradzi sekrety swojego małżeństwa?

 • Piotr Rubik i Agata Rubik świętują 12. rocznicę ślubu. Pokazali archiwalne zdjęcia

  ..."12 lat temu zostałam żonką. I bardzo to lubię" - napisała na Instagramie Agata Rubik. O rocznicy ślubu pamiętał również jej mąż, popularny kompozytor Piotr Rubik. Z tej okazji para przypomniała archiwalne zdjęcia.

 • Piotr Rubik, Agata Rubik i ich "Pierwszy raz". Opisała ich pierwszą randkę

  Wojnowicz, Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Bajor czy Georgina Tarasiuk. Pisał również muzykę filmową i utwory promujące filmy - m.in. "Pajęczarki", "Operacja Koza", "Quo Vadis(...) przypomniała historię ich znajomości (ślub wzięli trzy lata po pierwszym spotkaniu). "Podryw na Bonda! Czy ktoś pamięta program 'Mój pierwszy raz'? 14 lat temu dostałam telefon z tvp2 z prośba o pomoc...

 • 8. sezon "Niani" czas zacząć

  ...atrakcje związane z dorastającymi dziećmi i ich, stale rosnącą, potrzeba wolności. Trudno nie wspomnieć również o pojawieniu się nieślubnej siostry Maksa - Zdenki (Katarzyna Skrzynecka(...)Po długo wyczekiwanych zaręczynach Frani i Maksa przyjdzie czas na ślub. Jednak na uroczyste "tak" w ich wykonaniu, przyjdzie nam jeszcze poczekać. Maks (Tomasz Kot) oświadczył się pannie Maj w dość...

 • Kto na ślubnym kobiercu?

  Sezon na śluby gwiazd można uznać za rozpoczęty. Po tylu wystawnych ceremoniach, które już za nami, pojawia się pytanie: kto następny?