• Informacje na temat:

  skrzynecka teatr

Artykuły na temat: skrzynecka teatr
 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.

 • Katarzyna Skrzynecka: Żona czempiona

  ...? Katarzyna Skrzynecka : - Niestety nie, ponieważ kiedy mąż wyjeżdżał na zawody do Rumunii, grałam spektakle w Warszawie, Krakowie i Katowicach razem z Teatrem Capitol. Ale cała nasza ekipa kibicowała(...) tablecie w trakcie podróży busem teatralnym. Wszyscy zareagowaliśmy wielkim radosnym okrzykiem, kiedy usłyszeliśmy nazwisko Marcina. Moi koledzy, co oczywiście było bardzo miłe, powitali mnie rano na...

 • Katarzyna Skrzynecka: Wciąż spełniam marzenia

  Katarzyna Skrzynecka zdradza, kogo chciałaby zobaczyć w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Opowiada także o córeczce Alikii i mężu na medal.

 • Katarzyna Skrzynecka kończy 45 lat

  Katarzyna Skrzynecka, znana zarówno z dokonań wokalnych, jak i aktorskich, obchodzi 45. urodziny. Jak rozwijała się jej kariera w show-biznesie?

 • Katarzyna Skrzynecka: Sceniczne zwierzę

  ...propozycji zagrania koncertów. Pracuję też nad nowym spektaklem "Kiedy kota nie ma" w Teatrze Capitol, w którym gram główną rolę. Premiera już jesienią - mówi Skrzynecka. No, to życzymy powodzenia! EGP Nie(...) - powiedziała. W każdy z tych występów Skrzynecka włożyła mnóstwo wysiłku - nie tylko upodabniała się do odgrywanych artystów, ale też uczyła się śpiewać z charakterystyczną dla nich manierą. - Pierwszy...

 • Lubaszenko, Skrzynecka i Zielińska: Spotkaj ich w kinie!

  ..."Dajcie mi tenora" to bestsellerowa komedia o narodzinach gwiazdy. Spektakl warszawskiego Teatru Capitol będzie zobaczyć w sobotę, 9 kwietnia, w krakowskim kinie Kijów. Centrum. Na scenie aktorskie gwiazdy, znane z filmów i seriali, m.in. Katarzyna Zielińska, Katarzyna Skrzynecka i Olaf Lubaszenko.

 • Katarzyna Skrzynecka: Ostra jak kosa

  ...- Będę ostra jak kosa - deklaruje Katarzyna Skrzynecka, jurorka w "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Haskell i Skrzynecka na żywo

  Ci, którym do gustu przypadł duet Gordona Haskella i Kasi Skrzyneckiej, będą mógł zobaczyć parę na żywo. Utwór "All In The Scheme Of Things" zabrzmi 28 czerwca ze sceny Teatru Wyspiańskiego w Katowicach, gdzie wokalistka gościnnie wspomoże Haskella na jego koncercie.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Skrzynecka przebiera w ofertach

  W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" Katarzyna Skrzynecka zaśpiewała "Time To Say Goodbye" i przewrotnie dzięki temu odzyskuje pozycję w show biznesie. Najgorętsza gwiazda sezonu teraz przebiera w ofertach.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Jeremi Sikorski jako Calvin Harris. Zobacz wideo

  Przedpremierowo na stronach Interii możecie zobaczyć fragment kolejnego odcinka nowej serii programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W kogo wcieli się Jeremi Sikorski? "Genialny jest" - zachwyca się Katarzyna Skrzynecka.

Wideo na temat: skrzynecka teatr
 • Kasia Skrzynecka o metamorfozie: Ja zawsze wyglądam świetnie

  Ostatnie zdjęcia Kasi Skrzyneckiej robią furorę w internecie. Nic dziwnego, aktorka przeszła zaskakującą metamorfozę, gubiąc 15 kilogramów. Aktorka przyznaje, że dotąd była zapracowana i zabiegana do tego stopnia, że nie zwracała uwagi na to, co i ile je. Żywiła się tym, co akurat było pod ręką. - Jeśli jesteś ciągle w podróżach, a tak jest w mojej pracy, to są podróże zawodowe z teatrem czy na