• Informacje na temat:

  skrzynecka w grecji

Artykuły na temat: skrzynecka w grecji
 • Katarzyna Skrzynecka w bikini. Chwali się efektami odchudzania

  Katarzyna Skrzynecka od kilku miesięcy jest na diecie. Celem, jaki chciała osiągnąć, było zrzucenie 20 kilogramów. W połowie sierpnia chwaliła się, że udało się jej schudnąć już 14 kilogramów. Teraz zdecydowała się pokazać swoje odchudzone ciało w bikini. Widać, że dieta przyniosła efekty. Fani są zachwyceni metamorfozą jurorki programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Katarzyna Skrzynecka: Naleśniki na głowie

  Lepiej jest oceniać innych czy być ocenianym? Katarzyna Skrzynecka: - Tak się złożyło, że pracuję teraz w dwóch programach. W jednym zasiadam w jury i z przyjemnością oglądam występy kolegów(...) popisowe? - Kuchnia grecka i w ogóle śródziemnomorska. Od lat jestem zakochana w Grecji i w Grekach. Ale muszę przyznać, że choćbym tu w Polsce zrobiła sałatkę grecką z najświeższych produktów, to nigdy...

 • Katarzyna Skrzynecka: Wakacje na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Kalendarz Katarzyny Skrzyneckiej na najbliższe tygodnie jest szczelnie wypełniony. Aktorka będzie pracować przy dwóch spektaklach oraz kolejnej edycji telewizyjnego show. Znajdzie też czas na wypoczynek - uda się nad polskie morze i do Grecji.

 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki: Mamy swój raj na ziemi

  Przez wiele lat byli dobrymi znajomymi. Razem z grupą przyjaciół jeździli na narty i lubili te same rzeczy – dobrą kuchnię i kubańską muzykę. W końcu Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki poczuli, że między nimi jest coś więcej. Jednak początek związku był trudny.

 • Katarzyna Skrzynecka: Wciąż spełniam marzenia

  Katarzyna Skrzynecka zdradza, kogo chciałaby zobaczyć w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Opowiada także o córeczce Alikii i mężu na medal.

 • Nie tylko Cichopek, czyli jesień w Polsat Cafe

  Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata". Wśród prowadzących same gwiazdy, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Cichopek, Elżbieta Zającówna, Ewa Wachowska, Grażyna Wolszczak.

Zdjęcia na temat: skrzynecka w grecji