• Informacje na temat:

  ślady spears

Artykuły na temat: ślady spears
 • Britney Spears: W ślady Pitta i Jolie?

  Niedawno swoje pięć minut światowej sławy miał afrykański kraj Namibia za sprawą narodzin córeczki aktorów Brada Pitta i Angeliny Jolie. Minister środowiska i turystyki Namibii ogłosił, że chęć urodzenia swojego drugiego dziecka w jego kraju wyraziła również Britney Spears (24 l.). Wszystko jednak wskazuje na to, że była to jedynie plotka .

 • Zdradzał Spears

  Wygląda na to, że 16-letnia Jamie Lynn Spears idzie w ślady swojej sławnej siostry Britney, przynajmniej jeśli chodzi o życie prywatne...

 • Britney Spears studentką?

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, zamierza na jakiś czas rozstać się ze sceną. Wykonawczyni przeboju "Oops... I Did It Again" chce bowiem zostać... studentką. Młoda piosenkarka doszła do wniosku, iż zarobiła już tyle pieniędzy, że teraz może nauczyć się, jak dobrze je wykorzystać. W ten sposób Britney pójdzie w ślady aktorki Natalie Portman i modelki Christy Turlington, które także...

 • B. Spears bez urlopu

  Britney Spears zapowiedziała, że po urodzeniu dziecka zamierza szybko wrócić do pracy. Jej pierwszy potomek na świat ma przyjść w okolicach września. Popularna wokalistka chce iść w ślady Madonny, która także nie miała zbyt długiego urlopu macierzyńskiego.

 • Britney Spears domalowała sobie mięśnie?

  Czy tak zwany "kaloryfer" na brzuchu Britney Spears to sprytny zabieg makijażysty?

 • Britney Spears: Przeprowadzka do Londynu?

  Britney Spears ma zamiar przenieść się na stałe do Londynu. Amerykańska wokalistka ujawniła tego typu pragnienia w wywiadzie udzielonym brytyjskiej telewizji ITV, którego udzieliła podczas obecnego pobytu nad Tamizą. Byłoby to kolejne posunięcie, w którym 22-letnia gwiazda poszłaby w ślady swojej mentorki, Madonny.

 • Britney Spears projektantką ubrań?

  Britney Spears rozważa możliwość pójścia w ślady Jennifer Lopez i P. Diddy'ego - chce zaprojektować własną kolekcję ubrań. W niedawnym wywiadzie 20-letnia wokalistka powiedziała, iż z radością oddałaby się takiemu zajęciu. Doskonale zdaje sobie bowiem sprawę, że jest podziwiana chyba w równym stopniu za swoją twórczość, jak za to, co na siebie przywdziewa.

 • Janet Jackson, idąc w ślady Madonny, zdecydowała się udzielić kilku porad swojej młodszej koleżance po fachu Britney Spears. Czarnoskóra piosenkarka twierdzi, iż bardzo dobrze wie przez co przechodzi obecnie autorka przeboju "Baby One More Time", ponieważ sama była niegdyś w podobnej sytuacji.

 • Britney Spears cenzuruje teledysk

  Britney Spears przestraszyła się ataków na swą osobę, związanych z teledyskiem do najnowszego singla, "Everytime". Wokalistka i jej menedżerowie zdecydowali o wycofaniu ze scenariusza wideoklipu scen, mogących być uznane za apoteozę samobójstwa.

 • Britney Spears odwraca się od swej młodocianej publiczności. 22-letnia wokalistka twierdzi, że jej obecna twórczość przeznaczona jest dla dorosłych słuchaczy. Nie dla dzieci jest też zdecydowanie jej najnowszy teledysk do piosenki "Everytime".