• Informacje na temat:

  sławek zięba-drzymalska

Artykuły na temat: sławek zięba-drzymalska
 • Czy Magda Schejbal i Sławek Zięba-Drzymalski są nadal razem?

  Magda Schejbal (34 l.) po słynnej aferze z producentami serialu "Szpilki na Giewoncie" zniknęła z mediów. Czy z jej życia zniknął także Sławek Zięba-Drzymalski, partner i ojciec córki Anielki?

 • Czy jest gotowa zostać... żoną?

  Magdalena Schejbal coraz poważniej myśli o zalegalizowaniu swojego związku z przystojnym góralem Sławomirem Ziębą-Drzymalskim. Podobno jest już gotowa, by zostać żoną!

 • Czy jest gotowa zostać... żoną?

  Magda i Sławek poznali się w 2010 roku w Zakopanem na planie serialu "Szpilki na Giewoncie", w którym oboje zagrali. O tym, że połączyło ich wielkie uczucie, długo nie wiedzieli nawet najbliżsi współpracownicy aktorki. Dopiero gdy okazało się, że Magda jest w ciąży, prawda o ich uczuciu wyszła na jaw. - Przy Sławku, który jest też moim menadżerem, mam pewność, że jestem w dobrych rękach...

 • Serial, góry i nowa miłość

  Odchodzący rok był dla Magdy Schejbal bardzo dobry! Znalazła miłość, stworzyła udaną rodzinę. I ma pracę. A wszystko to pod Giewontem.

 • Magda Schejbal pokazała chłopaka!

  ...bardzo ważnych dla siebie mężczyzn. Pierwszym z nich był jej tata - znakomity aktor Jerzy Schejbal. Drugim zaś - Sławomir Zięba-Drzymalski, którego poznała na planie "Szpilek" w Zakopanem. Przypomnijmy, że Sławek, urodzony góral, zagrał w serialu jednego z członków kapeli góralskiej. Między nim a Magdą zaiskrzyło na planie do tego stopnia, że zostali parą. Sławek - jak wieść niesie - obecnie...

 • Schejbal wraca pod Giewont

  Złamane serca, jeden pogrzeb i kilka ślubów, a przede wszystkim ulubieni bohaterowie i zakopiańskie krajobrazy - to wszystko czeka na widzów w drugim sezonie "Szpilek na Giewoncie" .

 • Magda Schejbal ma powody do radości!

  Zięba-Drzymalski, którego poznała po kilku nieudanych związkach.  Wychowują Ignacego (10) z pierwszego związku aktorki i 7-letnią Anielkę. Razem prowadzą restaurację. Aktorka, która na własnej skórze...

 • Schejbal: Jestem z siebie dumna

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2011. O tym, która z aktorek otrzyma nagrodę, dowiemy się 7 lutego 2011. W gronie nominowanych jest m.in. Magdalena Schejbal, bohaterka serialu "Szpilki na Giewoncie" .

 • Magda Schejbal pokłóciła się z partnerem!

  ...urlopu Magdy i jej agenta diametralnie się różnią. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że menadżerem gwiazdy jest jej partner Sławomir Zięba-Drzymalski. - Ostatnio była poważa rozmowa(...) nie powtórzy. Sławek musiał więc ulec, ale z marzeń o romantycznym tete-á-tete nie zrezygnuje. Wie, że Magdalena nie zgodzi się na wakacje we dwoje, ale może chociaż na weekend?

 • Inaczej niż w życiu

  Tomasz jest dziś człowiekiem zamożnym. Basia (Małgorzata Braunek) pisze książki, dzięki którym oboje wiodą wygodne życie. Ich raj "Nad rozlewiskiem" tym razem spowija przepiękna, śnieżna szata.