• Informacje na temat:

  sławna brytyjska

Artykuły na temat: sławna brytyjska
 • „Barwy szczęścia”: Dzięki Józkowi Julita zostanie sławną i bogatą WAGs?

  Wkrótce Julita (Katarzyna Sawczuk) uwiedzie i rozkocha w sobie Józka Sałatkę (Patryk Pniewski), ale zapowie mu, że musi zostać sławnym piłkarzem, jeśli chce z nią być!

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Wyjawi tajemnice Madonny

  Brat Madonny Christopher Ciccone napisał wspomnienia "Life With My Sister Madonna", w których opisał swoje relacje ze sławną siostrą.

 • James Bay objawieniem 2015 roku?

  James Bay został zwycięzcą prestiżowej nagrody BRIT Critics' Choice Award 2015. Jak to możliwe, że na Wyspach przyznają już wyróżnienia za 2015 rok, w momencie gdy trwa jeszcze 2014? To proste. James Bay został uznany za największy talent planujący debiut w nadchodzącym roku. Podobne wyróżnienie otrzymywali wcześniej m.in. Adele, Florence & The Machine oraz Sam Smith.

 • Moss: "Nigdy nie byłam anorektyczką"

  Brytyjska supermodelka Kate Moss oświadczyła ostatnio, że nigdy nie chorowała na anoreksję, a jest tak szczupła dlatego, że często po prostu nie ma czasu na to, by coś zjeść.

 • Cara Delevigne dziewczyną Bonda?

  Brytyjska modelka Cara Delevingne marzy o karierze na dużym ekranie. Po debiucie w 2012 roku w filmie "Anna Karenina", modelka kontynuuje swoje aktorskie plany. Otwarcie mówi o tym, że ma być kolejną dziewczyną Bonda.

 • Książe William farbuje włosy?

  Zdjęcia i wywiad okraszone tytułem: "The Real William" (prawdziwy William) zmusiły media do spekulacji - prawdziwy czy nieprawdziwy? Jednak to pytanie bardziej odnosi się do jego włosów, niż samej postaci. Ogromne zainteresowanie wywołała jego nowa fryzura. Natychmiast pojawiło się porównanie do amerykańskiego piosenkarza i aktora Weyne'a Newtona, którego fryzura była zapewne równie sławna, co...

 • Knightley rzuci aktorstwo?

  Brytyjska aktorka Keira Knightley zastanawia się, czy nie pożegnać się z aktorstwem ze względu na presję, jaką odczuwa od czasu, kiedy stała się sławna.

 • Susan Boyle szuka miłości

  Wokalistka, która ma na koncie siedem milionów sprzedanych płyt wyznała publicznie, że nigdy się nie całowała i marzy o swojej drugiej połówce, z którą mogłaby dzielić radości i smutki jej dnia codziennego. "Susan ma świat u stop, jest sławna, ma pieniądze, ale to nic nie znaczy w obliczu braku bliskiej osoby" - mówi jej brat Gerry Boyle. "Moja siostra najbardziej ze wszystkich rzeczy chciałaby...

 • W ślady Britney i Christiny

  Brytyjska wokalistka pop Leona Lewis, która była gwiazdą sylwestrowej imprezy na krakowskim Rynku, ma zamiar jeszcze w tym roku wydać firmowane swoim nazwiskiem perfumy.

Zdjęcia na temat: sławna brytyjska
Wideo na temat: sławna brytyjska
 • Do nieba

  Sławna artystka musi przewartościować swoje życie, kiedy - za sprawą młodej i dociekliwej dziennikarki - zostaje skonfrontowana z synem, którego porzuciła 20 lat wcześniej. Przez ten czas nie mieli ze sobą kontaktu. Niezwykłe spotkanie po latach zmieni wszystko. Sztuka, którą tworzy artystka i jej myślenie o życiu już nigdy nie będą takie same.

 • Seksualni, niebezpieczni

  Kinowa wersja popularnego i dziś kultowego brytyjskiego serialu. Losy czwórki ekscentrycznych bohaterów, tym razem po ukończeniu nauki i ich przygody na wakacjach. Brytyjska odpowiedź na "American Pie". Błyskotliwie śmieszna komedia zachwyciła widzów i krytyków, bijąc na Wyspach historyczny rekord otwarcia "Bridget Jones: W pogoni za rozumem" i w ciągu dwóch tygodni dystansując "Borata" w wyścigu o miano angielskiej komedii wszech czasów. Po egzaminach kończących naukę w liceum, czterech...

 • Hotel Marigold

  Brytyjska komedia, kontynuująca najlepsze tradycje gatunku spod znaku "Goło i wesoło", "Dziennika Bridget Jones" i "Dziewczyn z kalendarza". Grupa emerytowanych Anglików wyrusza w podróż do Indii, zachęcona obietnicą wakacji w luksusowym hotelu. Gdy na miejscu okazuje się, że "luksusowy hotel" jest rozpadającą się ruiną, emeryci postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce... W rolach głównych: nominowany do Oscara Tom Wilkinson ("Goło i wesoło", "Batman - Początek"), nagrodzona Oscarem Judi Dench...