• Informacje na temat:

  sławna starsza

Artykuły na temat: sławna starsza
 • Beata Kozidrak wspiera siostrę po śmierci męża! Pojawił się jednak kolejny problem

  W dzieciństwie były jak ogień i woda, ale kiedy Beata Kozidrak (59 l.) stała się sławna, Mariola nigdy nie była zazdrosna o sukces siostry, a podczas rozwodu stanęła za nią murem. Dziś role się odwróciły. Młodsza siostra wspiera starszą w żałobie...

 • Cameron Diaz: Wciąż zjawiskowo piękna

  - Jest taki cytat, który uwielbiam - mówi Cameron Diaz. - Jak to szło?... "Porównywanie to brutalna napaść na samego siebie." A teraz pomyślmy, jak często kobiety porównują się do innych kobiet! Szkoda energii na coś takiego.

 • Hanna Lis przyłapana z… Nie uwierzycie z kim !

  Hanna Lis (49 l.) opublikowała na Instagramie zdjęcie ze starszą córką. Fotka stała się hitem, gdyż panie wyglądają niemal jak siostry!

 • Nowy chłopak Madonny ma 24 lata

  Gwiazda pop Madonna to "zwykła kobieta". Tak przynajmniej twierdzi nowy partner artystki - francuski tancerz Brahim Zaibat.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan wyznaje prawdę o swoim życiu i małżeństwie. Już wszystko jasne!

  Fani od dawna zastanawiają się, jak życie Małgorzaty Rozenek-Majdan (po 30.) wyglądało przed tym, gdy została sławna. Zadają sobie też pytanie, jak to naprawdę jest w jej małżeństwie z Radosławem Majdanem (46 l.). Jaki jest podział obowiązków? Co robią w wolnym czasie? I… kto rządzi w ich domu? „Perfekcyjna” postanowiła szczerze opowiedzieć, jak to jest.

 • Cameron Diaz: Sposób na blondynkę

  Świętująca w czwartek, 30 sierpnia, 40. urodziny Cameron Diaz to jedna z niewielu hollywoodzkich gwiazd, którym kariera... pokrzyżowała życiowe plany.

 • To naprawdę koniec

  Rafał Maserak (25 l.) traktował związek z Małgosią Foremniak (40 l.) jak egzotyczną przygodę - w końcu nie każdy młody mężczyzna ma okazję przeżyć romans z piękną, zadbaną, a w dodatku sławną starszą kobietą.

 • Krystyna Janda: Taka babcia to prawdziwy skarb

  Wnuczki aktorki dorastają, starsza Lena skończyła właśnie 23 lata, młodsza Jadwiga zaś - 16. Artystka postanowiła zadbać o dziewczyny i, jak dowiaduje się "Na żywo", kupiła im mieszkania. - Nie(...) gest babci - zdradza w rozmowie z "Na żywo" były pracownik Teatru Polonia. A ich sławna babcia, mimo tego, że jest osobą niezwykle zajętą i prowadzi w Warszawie dwa teatry, zawsze stara się znaleźć...

 • Nie chce wiązać się z Jennifer Aniston

  Plotki, jakoby po rozstaniu z Renee Zellweger miejsce u boku Bradleya Coopera zajęła Jennifer Aniston, nie mają nic wspólnego z prawdą. Aktor nie chce wiązać się ze sławną koleżanką po fachu, gdyż obawia się, że... żyłby w jej cieniu.

 • Hannah Montana

  Zaskakujące i zabawne przygody Miley Stewart, nastolatki, która wraz z ojcem i starszym bratem mieszka w Malibu, w Kalifornii. Z pozoru zwyczajna nastolatka...

Wideo na temat: sławna starsza
 • Do nieba

  Sławna artystka musi przewartościować swoje życie, kiedy - za sprawą młodej i dociekliwej dziennikarki - zostaje skonfrontowana z synem, którego porzuciła 20 lat wcześniej. Przez ten czas nie mieli ze sobą kontaktu. Niezwykłe spotkanie po latach zmieni wszystko. Sztuka, którą tworzy artystka i jej myślenie o życiu już nigdy nie będą takie same.

 • Legion

  Smagana wiatrami przydrożna kafejka na Pustyni Mojave staje się punktem zerowym ostatecznej rozgrywki na Ziemi. Ta niezwykle oryginalna i jednocześnie przerażająca wersja Apokalipsy została przedstawiona przez reżysera i autora scenariusza Scotta Stewarta (Priest) w filmie "Legion". W momencie, kiedy ludzkość doprowadza się do zagłady, niewielka grupa ludzi uwięzionych w zapomnianym przez wszystkich miejscu przygotowuje się do stoczenia boju na śmierć i życie - z pomocą tajemniczego,...

 • Baranek Shaun. Film

  Kinowa opowieść o przygodach Baranka Shauna, bohatera jednego z najbardziej popularnych seriali animowanych dla młodszych i trochę starszych. Niepokorny, skory do pakowania się w tarapaty baranek Shaun, wykorzystując nieobecność gospodarza, postawia wybrać się na wycieczkę do miasta. Nie do końca przemyślana wyprawa w towarzystwie psa Bitzera i innych przyjaciół z farmy obfitować będzie w różnego rodzaju przygody oraz niebezpieczeństwa czekające w metropolii na nieznające świata zwierzęta.

Dyskusje na temat: sławna starsza
 • Re: "Radio, kamera, akcja!": Viki Gabor w serialu TVP1!

  sukces a Wiktoria stawała się coraz bardziej sławna. Już grała w reklamie znanej sieci telefonicznej, potem została twarzą firmy kosmetycznej. Ale chciała więcej. Niestety na drodze stawała jej ciągle starsza koleżanka Roksana, którą pan Janek również wielbił i lansował. Pożaliła się więc Jankowi, że jeszcze nie jest taką gwiazdą jakby chciała a Roksana ma wciąż więcej lajków na Fejsie i więcej