• Informacje na temat:

  sławne babcia gwiazd

Artykuły na temat: sławne babcia gwiazd
 • Co zawdzięcza sławnej babci?

  Antoni Pawlicki, którego już wkrótce oglądać będziemy w roli Michała Orlicza w "Komisarzu Aleksie", jest wnukiem nieżyjącej już znakomitej aktorki Barbary Rachwalskiej, czyli niezapomnianej Marii Talar z kultowego "Domu". To właśnie sławnej babci Antoni zawdzięcza swą miłość do teatru i kina...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Będzie babcią?

  .... Błędów nie sposób uniknąć - mówi gwiazda. Dziś syn aktorki właśnie kończy studia. I już dawno uciekł spod skrzydeł sławnej mamy. Czy to oznacza, że Grażyna Wolszczak wkrótce zostanie... babcią(...)Gwiazda "Na Wspólnej" wychowała się w domu, gdzie panowały czyste reguły: - Mama była szkolną higienistką. Chuchała na mnie i dmuchała. Pilnowała, żebym miała umyte ręce, nie brała od koleżanki gryza...

 • Pawlicki zawdzięcza to babci

  Antoni Pawlicki, którego już wkrótce oglądać będziemy w roli Michała Orlicza w "Komisarzu Aleksie", jest wnukiem nieżyjącej już znakomitej aktorki Barbary Rachwalskiej, czyli niezapomnianej Marii Talar z kultowego "Domu". To właśnie sławnej babci Antoni zawdzięcza swą miłość do teatru i kina.

 • ​"Na sygnale": Ratowniczka w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"?

  Monika Mazur od czterech lat wciela się w ratowniczkę Martynę Kubicką w serialu "Na sygnale". Widzowie znają ją także z programu "Przygarnij mnie" w TVP2. Nam zdradza, dlaczego chciałaby wystąpić w "Tańcu z gwiazdami".

 • Wiecznie młode babcie

  Święto Babci obchodzone 21 stycznia to tradycja, która niedługo liczyć będzie w Polsce pół wieku. Wiele się przez ten czas zmieniło. Dziś pojawienie się wnuków nie oznacza wcale nadejścia jesieni życia.

 • Odcisnęli dłonie w Alei Gwiazd

  Kulminacyjnym punktem każdego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach jest uroczystość odsłonięcia w Alei Gwiazd tablic z odciskami dłoni sławnych gości nadmorskiego kurortu. W tym roku do grona 123 już uhonorowanych własnymi tablicami gwiazd dołączyło 6 kolejnych z Beatą Rybotycką, czyli Laurą Liberadzką z "M jak miłość" i Anną Przybylską, czyli Karoliną Słomką z "Klubu Szalonych Dziewic", na czele.

 • Za młoda na babcię

  Beata Kozidrak (48 l.), wokalistka grupy Bajm, twierdzi, że jest za wcześnie by jej córka Kasia Pietras (25 l.) przyniosła jej wnuki.

 • Katarzyna Żak: W czym doradza jej córka?

  ...l.). Zuzanna, jak jej babcia, skończyła medycynę. Zaczęła niedawno staż podyplomowy. Starsza córka studiowała zarządzanie. Pracuje po drugiej stronie kamery. Została kierownikiem produkcji programów(...) nowej filmowej wersji "Rancza". To ma być hit! *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Katarzyna Łaniewska: Kobieta z prowincji

  Ma wiele cech babci Józi, którą pokochali widzowie "Plebanii".

Dyskusje na temat: sławne babcia gwiazd
 • Re: Sławne dzieci gwiazd

  moja babcia to inaczej określała....

 • Re: Sławne dzieci gwiazd

  moze I ladna , moze I utalentowana , ale z ta operacja plastyczna przesadzila za duzy rozmiar wybrala ( nie pasuje do reszty ciala)

 • Re: Sławne dzieci gwiazd

  może są i piękne te wiejskie dziewczyny ,niestety bardzo są też zaniedbane,tłuste włosy i tony piasku pod paznokciami.

 • Re: Sławne siostry wielkich gwiazd

  nie żartuj, drętwa babcia Lisowa nawet nie umie gotować , musiała się przekwalifikować na kucharkę, bo w żadnej TV jej nie chcieli . A tytuł "Hanna i przyjaciele " to już w ogóle jakis żart, ona nie ma żadnych przyjaciół. Jej czas juz minął

 • Re: Sławne siostry wielkich gwiazd

  Tera sami widzicie czemu Dody nigdzie nie zapraszają tylko sama organizuje sobie zycie artystyczne...poprostu pocisnela temu towarzystwu telewizyjnemu powiazanego kazdy z kazdym z okolicy okraglostolowych rozgrywek starego TVP1 TVP2 i tych starych wyjadaczy...jeden ciagnie po kolezensku drugiego i wpycha do telewizorka i na scenę... rodzina rodzina babcia prababcia ciaocia kuzynka tato.. samemu