• Informacje na temat:

  sławne dzieci

Artykuły na temat: sławne dzieci
 • Sławne dzieci gwiazd

  Dzięki temu, że mają ułatwiony start w świecie show-biznesu, wiele z nich decyduje się na rozpoczęcie kariery w bardzo młodym wieku. Obiecujące gwiazdy kina i aspirujące modelki światowej sławy - kim są i jak wyglądają dzieci sławnych gwiazd?

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • ​Dzięki "Przyjaciołom" stali się sławni. Jak dostali swoje role?

  ...pośredniczką organizacji podróży, natomiast ojciec lekarzem i naukowcem.  Dziecięce marzenia o zostaniu aktorką zostały wkrótce wyparte przez niezwykle dojrzałą naturę Kudrow, która już na progu liceum zastanawiała się, jak będzie zarabiać na życie, jak sprawi, żeby jej dzieci były z niej dumne. "Ukończyła studia licencjackie w zakresie biologii na Vessar, a następnie pomagała ojcu w badaniach", żeby...

 • Katarzyna Jungowska: To, o czym opowiadam, nie jest mi obce

  Młoda, zdolna, odważna. Jej najnowszy film "Piąte: nie odchodź" zbiera już pierwsze nagrody na prestiżowych festiwalach, a to dopiero początek. Katarzyna Jungowska udowadnia, że nie jest tylko córką sławnej mamy, Grażyny Szapołowskiej. Skąd młoda reżyser czerpała inspiracje do swojej opowieści?

 • Tajemnice sławnych ludzi: Teri Hatcher i jej trauma z dzieciństwa

  ...zdobyła się na szokujące wyznanie. Przyznała, że w dzieciństwie była molestowana seksualnie, ale przez całe życie to ukrywała. Dopiero tragiczna śmierć Sary uświadomiła jej, że nie może dłużej milczeć(...) Esther Beshur i fizyka nuklearnego oraz inżyniera elektryki Owena Walkera Hatchera juniora. W dzieciństwie niczego jej nie brakowało. Mogła rozwijać pasje, uczęszczała na zajęcia z baletu.  Gdy miała...

 • "System" : Wbrew regułom

  "System" Daniela Espinosy, którego scenariusz powstał na podstawie książki Toma Roba Smitha "Ofiara 44", stał się sławny jeszcze przed polską premierą. Kilka dni temu rosyjskie Ministerstwo Kultury nie dopuściło do premiery filmu.

 • Natalia Niemen: Trudny związek ze sławnym tatą!

  .... Wcześniej mama czytała jej Biblię dla dzieci. Tata - nigdy. "A po co takie rzeczy sobie wieszasz?" - zapytał kiedyś, gdy zauważył nad łóżkiem Natalii cytat z jednego z psalmów. Kiedy już jako dorosła osoba...

 • Alicja Bachleda-Curuś jako Kopciuszek

  Pochodząca z Krakowa Alicja Bachleda-Curuś wcieliła się w rolę Kopciuszka w spocie, który promować będzie stolicę Małopolski w Polsce i za granicą. Jego premiera miała miejsce 22 grudnia. Błękitną suknię, w której gwiazda wystąpiła na planie tej produkcji, będzie można wylicytować podczas tegorocznego finału WOŚP.

 • Zborowska wzięła Wronę do domu. Jak sławny ojciec zareagował na "zięcia"?

  Starsza córka Wiktora Zborowskiego (67 l.), Hanna jest już mężatką i mamą dwójki dzieci. Niestety, młodsza pociecha nie miała do tej pory tyle szczęścia. Czy słynny siatkarz i kobieciarz, z którym od jakiegoś czasu spotyka się Zofia, odmieni jej życie?

 • Zmarła Anita Ekberg

  Nie żyje szwedzka aktorka Anita Ekberg, jedna z największych gwiazd światowego kina lat 60. XX wieku. Zmarła 11 stycznia 2015 roku, wieku 83 lat w szpitalu w Rocca Di Papa, nieopodal Rzymu. Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Słodkie życie" ("La Dolce Vita") Federico Felliniego.

Zdjęcia na temat: sławne dzieci
Wideo na temat: sławne dzieci
 • Katarzyna Żak i jej dorosłe córki. Podobne do sławnej mamy?

  Na kanapach „Dzień Dobry TVN” usiadła Katarzyna Żak oraz jej córki: Aleksandra, która jest producentem programów dla dzieci i Zuzanna, która jest lekarzem. Dlaczego córki pary aktorskiej - Katarzyny i Cezarego Żaka nie poszły w ślady rodziców? Czy mama wpłynęła na ich decyzję?

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

Dyskusje na temat: sławne dzieci
 • Re: Sławne siostry wielkich gwiazd

  Od dawna wiadomo że w tej TV pracują resortowe dzieci.

 • Re: Sławne siostry wielkich gwiazd

  Będzie gadać o kupie meza czy dzieci?Kobieta prawie 40-sto letnia ,która posługuje się słownictwem dzieci z gimnazjum i słowa typu sztos,mega,jaram się....są na porządku dziennym.Inteligentniej nie potrafi najprawdopodobniej.

 • Re: Sławne siostry wielkich gwiazd

  a jak matka ,ojciec byli w SB ,UB, PZPR talent PO rodzicach przechodzi na dzieci

 • Re: Sławne siostry wielkich gwiazd

  po prostu są zawody, w których talent przechodzi z rodziców na dzieci - lekarze, prawnicy, artyści, celebryci..

 • Re: Sławne siostry wielkich gwiazd

  Widać że aktorem lub dziennikarzem może być byle kto, żadna to sztuka. Dzieci malarzy pisarzy poetów rzadko przejmują ich talent.

 • Re: Sławne siostry wielkich gwiazd

  resortowe dzieci się dobrze bawią a czasami zapraszają do swojej norki nowych ludzi wtajemniczonych.Ta wiadomo od czego tam będzie.

 • Re: Sławne siostry wielkich gwiazd

  I to sa właśnie te Kasty: sedziowska, adwokacka, lekarska , aktorska która chce być ponad innymi ludzmi i w taki sam sposób wychowuję swoje dzieci.

 • Re: Sławne siostry wielkich gwiazd

  Marta też wziętym prawnikiem została po ojcu i wuju. Po wuju ma też dzieci każde z innym tatusiem. Posłowie też dziedziczna funkcja...

 • Re: Sławne siostry wielkich gwiazd

  nic dodać nic ująć dzieci pupili komuny mają się świetnie w tym temacie nic się nie zmieniło od PRL-u tylko większą kasą i możliwościami rozporządzają

 • Re: Sławne siostry wielkich gwiazd

  OJ dzieci,dzieci krytycy od siedmiu boleści. Odezwali się haha pseudo dziennikarze. Już po jednym zdaniu doszukujecie cię złego stylu? Przecież po redakcjach są korektorzy. A jakie błędy ortograficzne robią dziennikarze to nawet do pierwszej klasy nie nadają się. Masakra. Ile korekta ma roboty. I nie ma co czepiać się literówek jak palec się omsknie. Najważniejszy tu jest sens. Otóż "dziennikarz