• Informacje na temat:

  sławne piosenkarki

Artykuły na temat: sławne piosenkarki
 • Ignacy Gogolewski złamał wiele serc... Znana piosenkarka chciała się przez niego zabić!

  Ignacy Gogolewski, czyli niezapomniany Antek Boryna z "Chłopów", był w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego wieku jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów. Kochały się w nim nie tylko "zwykłe" dziewczyny, ale też wielkie gwiazdy. Jedna z nich - legendarna piosenkarka Joanna Rawik - próbowała nawet popełnić samobójstwo, gdy ją rzucił! Gwiazda przeżyła i opowiedziała w wywiadzie o swoich wstrząsających wspomnieniach!

 • Królowa jest tylko jedna (relacja z koncertu Kate Bush)

  "Magiczny", "wspaniały", "poruszający" - takie określania pojawiały się w recenzjach pierwszych dwóch z 22 zaplanowanych koncertów powracającej po 35 latach na scenę Kate Bush. W piątek, 29 sierpnia, obejrzałem trzeci z nich - każdy z wymienionych wyżej epitetów jest trafny. Żaden nie oddaje w pełni niezwykłej atmosfery spektaklu, który przygotowała brytyjska wokalistka.

 • Kasia Pietras nie chce już żyć w cieniu sławnej matki!

  Katarzyna Pietras (35 l.) jest znana głównie z tego, że jest córką Beaty Kozidrak (56 l.). Prawdopodobnie ma tego dość i chce zaistnieć samodzielnie w muzycznej branży!

 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

 • Izabela Trojanowska: jej córka dostała angaż w "Klanie"! To dzięki sławnej matce?

  ​Izabela Trojanowska (60 l.) jest doskonale znana polskiej widowni. Od lat można ją oglądać w serialu „Klan”, gdzie wciela się w postać Moniki Ross. Być może wkrótce u jej boku zagra także córka Roxana (23 l.)!

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Emigranci

  Gdy zamordowana zostaje siostra sławnej piosenkarki z Kuby, ekipa CSI dochodzi do wniosku, że jej śmierć ma związek z waśnią pomiędzy dwoma rodzinami.

 • Gwiazda "zmęczona byciem sławną"

  Amerykańska gwiazda pop Katy Perry ma dość popularności i zainteresowania mediów jej prywatnym życiem. Piosenkarka twierdzi, że sława to "obrzydliwy produkt uboczny" pracy artystycznej.

 • "Barwy szczęścia": Bożena ma chrapkę na... sławę! Zostanie celebrytką?

  - Jesteśmy sławni! - ucieszy się Bożena (Marieta Żukowska), gdy przeczyta w „Szoku”, że ona i Bruno (Lesław Żurek) są „majętnymi właścicielami jednego z najmodniejszych hoteli w stolicy”. Stański, w przeciwieństwie do żony, nie będzie jednak zachwycony faktem, że zostali... gwiazdami brukowca.

 • Sławna siostra nie zaszkodzi

  W Polsce ukazuje się w ten weekend debiutancka płyta grupy Metro Station, którą być może kojarzycie dzięki piosenkarce i aktorce Miley Cyrus.

Wideo na temat: sławne piosenkarki
 • Gardias, Gwit i Maślak o tym co robili, zanim stali się sławni. "Zaczynałem od pracy w lesie"

  W studiu programu gośćmi byli Dominika Gwit, Dorota Gardias oraz Rafał Maślak, którzy opowiedzieli o tym, co robili zanim stali się sławni. – Zaczynałem od pracy w lesie. Jak zdałem maturę i poszedłem na studia, to pracowałem w fabryce tubek – zdradził Mister Polski. - Byłam artystką terenową, piosenkarką. Śpiewałam w zespole mojego taty. Śpiewaliśmy na różnego rodzaju eventach - powiedziała Gardias. Z kolei Dominika pochwaliła się, że była dziennikarką, a poza tym skończyła kilka kierunków...

 • 18 spotkań przy stole

  Uliczny muzyk usiłujący odzyskać straconą miłość, dwóch skacowanych przyjaciół przy śniadaniu, aktor gotujący dla ukochanej, która nigdy nie przychodzi, dwóch kochanków ukrywających się przed światem, kucharka marząca o karierze piosenkarki, zagubiony Macedończyk, starsi państwo jedzący w milczeniu... Wszystkie te historie łączą się w jedną krążącą nieustannie wokół stołu i jedzenia. Jeden dzień, 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji i 6 historii starych i nowych miłości: tych szczęśliwych, tych,...

 • Kelly Clarkson jest w ciąży!

  Kelly Clarkson pochwaliła się tą radosną informacją na jednym z portali społecznościowych... Piosenkarka zaledwie miesiąc temu wyszła za mąż. Miejsce i datę ślubu udało jej się utrzymać w tajemnicy. Jej wybrankiem został Brandon Blackstock - manager Reby McEntire i syn własnego managera wokalistki. Karierę muzyczną Clarkson rozpoczęła od zwycięstwa w amerykańskiej edycji Idola w 2002 roku. W 2003 zajęła 2. miejsce w światowym Idolu (World Idol). Dodajmy, że - zanim stała się sławna - Kelly...

 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.