• Informacje na temat:

  sławni chłopcy

Artykuły na temat: sławni chłopcy
 • "Podróż za jeden uśmiech": Jak Poldek i Duduś stali się sławni

  ...roku. Serial odniósł ogromny sukces, a Poldek i Duduś stali się sławni. Młodzi widzowie i ich rodzice docenili spryt i zaradność chłopców, szczególnie przedsiębiorczego Poldka. Tylko strażnicy(...) zazdrość. Oni mają swoje przeżycie pokoleniowe. A ja? Jak tu się przejąć tym, że chłopcy zostają zamknięci w samochodzie chłodni, skoro pamiętam z tamtego samochodu tylko smród? Jak emocjonować się...

 • Truett Foster McKeehan nie żyje. Jego sławny ojciec w żałobie

  21-letni raper Truett Foster McKeehan nie żyje. Jego ojciec – muzyk TobyMac – wydał specjalny komunikat i ogłosił, że zawiesza jesienną trasę koncertową i przenosi ją na 2020 rok.

 • Jak (nie) zostać sławnym piłkarzem?

  Komedia obyczajowa "Być jak Kazimierz Deyna" trafi 1 marca do kin. To historia o dorastaniu i poszukiwaniu własnego miejsca w życiu, z postacią znanego piłkarza w tle.

 • Brad Pitt i Leonardo DiCaprio: Mogą na siebie liczyć

  Genialni aktorzy. Bajecznie bogaci i sławni. – Podobne życiowe doświadczenia sprawiły, że sobie zaufaliśmy – mówią Brad Pitt i Leonardo DiCaprio. – A dzisiaj znamy się jak łyse konie – dodają z przymrużeniem oka. Właśnie po raz pierwszy zagrali razem w filmie. To "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino.

 • Kirk Douglas nie żyje

  5 lutego zmarł Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

 • Jennifer Lawrence szykuje się do ślubu

  Wielu sławnych mężczyzn walczyło o jej serce. Żadnemu to się nie udało. Zdobył je dopiero nowojorski właściciel galerii sztuki. Jennifer Lawrence niebawem zostanie żoną Cooke'a Maroneya.

 • "Vabank": Komedia niechcianych pomyłek

  Niektórzy nie chcieli wierzyć, że debiutant nakręcił tak dobry film. Sugerowano, że mógł go wyręczyć sławny ojciec. Oto, jak powstawał "Vabank" Juliusza Machulskiego.

 • Beckhamowie: Trzeci syn

  Victoria i jej mąż David Beckham już wiedzą jakiej płci będzie ich trzecie dziecko. W marcu 2005 roku na świat przyjdzie kolejny chłopiec w sławnej rodzinie Beckhamów.

 • Wspólny projekt Douglasa i Zety-Jones

  Micheal Douglas ( "Cudowni chłopcy" , "Nagi instynkt" ) ma coraz większe trudności ze znalezieniem dobrej roli "przystojniaka w średnim wieku". Syn sławnego Kirka Douglasa rozważa obecnie wyreżyserowanie remake'u "Wojny państwa Rose" (1989).

 • Kirk Douglas: 103. urodziny

  W poniedziałek, 9 grudnia, 103. urodziny obchodzi Kirk Douglas - prawdziwa ikona kina, ostatni żyjący przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci, w tym równie sławnego Michaela Douglasa.

Dyskusje na temat: sławni chłopcy