• Informacje na temat:

  sławni chorzy na raka

Artykuły na temat: sławni chorzy na raka
 • Proces Jacksona wznowiony

  W poniedziałek, 28 lutego, przed sądem w kalifornijskiej miejscowości Santa Maria wznowiono proces Michaela Jacksona. 46-letniego wokalistę prokurator oskarżył o perwersyjne molestowanie seksualne 13-letniego wówczas, chorego na raka Gavina Arvizo. Do zdarzenia miało dojść w marcu 2003 roku w posiadłości Jacksona Neverland.

 • Największe oscarowe wzruszenia

  W nocy z 28 na 29 lutego po raz 88. zostaną przyznane Oscary, najważniejsze wyróżnienia w przemyśle filmowym. Podczas gali będziemy świadkami dowcipów prowadzącego, pokazu pięknych strojów na czerwonym dywanie, wybuchów radości oraz mniej lub bardziej ukrywanego rozczarowania przegraną. Rozdanie nagród Akademii to także czas wielkich wzruszeń. Oto nasza subiektywna lista najbardziej poruszających momentów w historii oscarowych ceremonii.

 • Oni odeszli: Lemmy, David Bowie, Prince i inni

  Celine Dion . To on odkrył talent wokalistki (miała wówczas 12 lat) - przez wiele lat kierował jej karierą i wprowadził ją na światowe estrady. Menedżer od dłuższego czasu chorował na raka gardła...

 • Rozwalić system! Najgorsze filmy 2015

  ..., dystrybutor: Monolith Films, premiera kinowa: 24 lipca 2015 "Klucz do wieczności" był opowieścią o chorującym na raka bogaczu, który korzysta z udogodnień ówczesnej medycyny, umożliwiającej mu...

 • "Olbrzymia chęć oporu"

  - Na jakimś etapie coraz wyżej się pniesz. Taki jest cel każdego artysty, żeby artystycznie podnosić sobie poprzeczkę - przekonuje Adam Darski, lepiej znany jako Nergal. Lider pomorskiej grupy Behemoth w dniu premiery płyty "The Apostasy" (2 lipca 2007 roku), na kilkanaście dni przed występami na słynnym festiwalu Ozzfest, spotkał się z Anną Grzegożek.

 • Elvis Presley: Król muzyki, król ludzkich serc

  16 sierpnia mija równo 35 lat od śmierci Elvisa Presleya. Ten dzień to świetna okazja do tego by przypomnieć sobie jakim był artystą i... człowiekiem.