• Informacje na temat:

  sławni polacy

Artykuły na temat: sławni polacy
 • Młodzi a już sławni

  Amerykański show-biznes od lat lansuje nastoletnie gwiazdy, które przyciągają uwagę młodocianej publiczności. Dziś młodzi Polacy szukają idoli wśród młodzieży występującej w rodzimych produkcjach. Seriale obyczajowokomediowe zazwyczaj przedstawiają perypetie rodzin. W obsadzie nie brakuje dzieci. Każda rola to bilet do kariery. - Kamera ruszyła jak miałem sześć lat... A potem już się kręciła...

 • "Lemar znaczy Sławny "

  Drugi album Lemara, zatytułowany "Time To Grow" (2005), osiągnął duży sukces nie tylko w rodzimej Wielkiej Brytanii, ale także w Polsce. Stało się tak w dużej mierze dzięki piosence "If There's Any Justice", która cieszyła się sporą popularnością w naszym kraju. Sam piosenkarz był zachwycony, że dzięki "Time To Grow" zyskał wielbicieli również w Polsce. Zainteresowali go również nasi wykonawcy - najbardziej do gustu przypadła mu muzyka Kayah. Podczas swojej pierwszej wizyty w Polsce Lemar...

 • Najpiękniejsi Polacy 2007

  Karpiel-Bułecka ("Najprzystojniejszy i najsławniejszy polski góral"), Tomasz Makowiecki ("Teraz jeszcze przystojniejszy niż wtedy, gdy zaczynał muzyczną karierę") i Łukasz Zagrobelny ("Mówią o nim wielki...

 • Tomasz Kot o "Disco polo": Zagrałem Polaka do sześcianu

  "Daniel Polak to jest Polak do sześcianu: nazwisko, sposób ubierania się, sposób bycia w ogóle. Było bardzo wiele możliwości, żeby się tak wyżyć aktorsko" - mówi o swej postaci grający w filmie "Disco polo" Tomasz Kot, który 2 marca odebrał Polską Nagrodę Filmową Orła 2015 za najlepszą pierwszoplanową rolę męską w filmie "Bogowie".

 • Włodzimierz Press: Bójka z Januszem Gajosem

  Był czas, kiedy znał go każdy Polak. Później, jako jedyny z „Pancernych”, pozostał w cieniu sławnych kolegów. W środę, 13 maja, Włodzimierz Press obchodzi 80. urodziny.

 • Włodzimierz Press: Jeździł czołgiem bez prawa jazdy

  Był czas, kiedy znał go każdy Polak. Później, jako jedyny z „Pancernych”, pozostał w cieniu sławnych kolegów.

 • Gwiazdy i udar. Atakuje niespodziewanie!

  Krzysztof Globisz, Sharon Stone, Jacek Rozenek, Catherine Deneuve - co łączy te gwiazdy? ​Wszystkie miały udar, a ten nie wybiera ofiar. Dotyka zwykłych śmiertelników i ludzi sławnych - polityków, naukowców, artystów, aktorów, tych z Hollywood i znad Wisły.

 • "Vabank": Komedia niechcianych pomyłek

  ...plan dnia zdjęciowego z tzw. rozpiską aktorów. Tego dnia mieli się pojawić: Czeski, Litwin, Turek. "Tata - zwrócił się syn do ojca - a w tym filmie, oprócz ciebie, grają jacyś Polacy...

 • O tym, jak depresja trawi branżę rozrywkową i dlaczego powinniśmy się tym przejmować

  Młodzi, starzy, bogaci, biedni, kobiety i mężczyźni, sławni oraz ci zupełnie anonimowi - każdą z tych grupa może dotknąć jedna z najbardziej dewastujących, a zarazem "egalitarnych" chorób ostatnich dekad, czyli depresja. W ostatnich latach ta podstępna i bagatelizowana zabójczyni zbiera śmiertelne żniwo również w branży rozrywkowej.

 • „Od zera do bohatera”, czyli czym gwiazdy zajmowały się, zanim zyskały sławę

  Niektórzy ze znanych dziś artystów mieli ścieżki kariery wydeptane przez sławnych rodziców, inni na szczyt podążali drogę krętą, na której imali się różnych zajęć. Sprawdźcie, w jaki sposób gwiazdy zarabiały pieniądze, zanim doczekali się swoich „pięciu minut”.

Dyskusje na temat: sławni polacy
 • Re: Sławni synowie sławnych ojców

  Stuhr-mlody i stary sa przereklamowani,graja sztucznie jak na apelu szkolnym a z tego co mowia to wszystko zawdzieczaja pochodzeniu dlaczego my Polacy jestesmy dyskryminowanie we wlasnym kraju?