• Informacje na temat:

  sławny ojciec

Artykuły na temat: sławny ojciec
 • Sławne siostry wielkich gwiazd

  Są mniej znane niż ich rodzeństwo, ale szturmem podbijają świat show-biznesu. Sprawdźcie, kim są siostry znanych serialowych gwiazd!

 • Katarzyna Jungowska: To, o czym opowiadam, nie jest mi obce

  Młoda, zdolna, odważna. Jej najnowszy film "Piąte: nie odchodź" zbiera już pierwsze nagrody na prestiżowych festiwalach, a to dopiero początek. Katarzyna Jungowska udowadnia, że nie jest tylko córką sławnej mamy, Grażyny Szapołowskiej. Skąd młoda reżyser czerpała inspiracje do swojej opowieści?

 • Zborowska wzięła Wronę do domu. Jak sławny ojciec zareagował na "zięcia"?

  Starsza córka Wiktora Zborowskiego (67 l.), Hanna jest już mężatką i mamą dwójki dzieci. Niestety, młodsza pociecha nie miała do tej pory tyle szczęścia. Czy słynny siatkarz i kobieciarz, z którym od jakiegoś czasu spotyka się Zofia, odmieni jej życie?

 • Muzyczne virale 2014 roku. Przeżyjmy to jeszcze raz

  Zobacz muzyczne filmiki, które podbiły świat w minionych 12 miesiącach!

 • "M jak miłość": Kuba Józefowicz skarży się na swego sławnego tatę...

  ..."Tele Tygodnia" serialu, wahał się, czy ją przyjąć.  Wiedział, że wielu ludzi pomyśli, że pracę załatwił mu sławny ojciec... - Zawód artystyczny był dla mnie naturalnym wyborem. A że mój tata jest znanym artystą...? Cóż, zdaję sobie sprawę, że to wygodny punkt odbicia dla tabloidów - mówi Jakub. Ojciec młodego aktora, Janusz Józefowicz, nie kryje, że spotkał się z posądzeniem o kumoterstwo...

 • Miąższ z synem Stanisława Sojki w "Must Be The Music"

  W pierwszym odcinku nowej, dziewiątej już edycji "Must Be The Music" (niedziela, 15 marca) zobaczymy grupę Miąższ, w składzie której od niedawna jako perkusista występuje Jakub Sojka, syn Stanisława Sojki.

 • Sławne dzieci gwiazd

  Dzięki temu, że mają ułatwiony start w świecie show-biznesu, wiele z nich decyduje się na rozpoczęcie kariery w bardzo młodym wieku. Obiecujące gwiazdy kina i aspirujące modelki światowej sławy - kim są i jak wyglądają dzieci sławnych gwiazd?

 • Paweł Domagała: Zięć Andrzeja Grabowskiego

  O przychylność przyszłego teścia walczył dłużej niż o miłość jego starszej córki.

 • ​Dzięki "Przyjaciołom" stali się sławni. Jak dostali swoje role?

  ...pośredniczką organizacji podróży, natomiast ojciec lekarzem i naukowcem.  Dziecięce marzenia o zostaniu aktorką zostały wkrótce wyparte przez niezwykle dojrzałą naturę Kudrow, która już na progu liceum...

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

Zdjęcia na temat: sławny ojciec
Dyskusje na temat: sławny ojciec
 • Re: "Klan": Zbigniew Suszyński nie odmawia serialom

  Sławny ojciec...nie róbcie sobie jaj!!!

 • Re: "Czas honoru": Jan Englert nie chce oceniać talentu swej córki

  "Słynny ojciec dystansuje się od talentu córki." - Słynny? Jesli to może raczej sławny lub znany, ale też tylko w granicach Polski, poza nimi nikt nie wie, kto to jest Englert...

 • Re: "Klan": Zbigniew Suszyński nie odmawia serialom

  A kim ten Ojciec jest pierwszy raz go widzę w życiu, ja zresztą też. A w czy ta karierę on zrobił? Sławny to jet Słowacki, Mickiewicz, JPII a on? starszy dziadek i tyle w okularach na głowie bo wstyd się przyznać, że nie dowidzi.......... Żenada ale to Polska właśnie. Cichopek i Zielińskiej już wszyscy mają dosyć to nastepna musi zarobić a Tatuś przy niej. To się nazywa "KARIERA NA Tatusia"

 • Re: Na dobre i na złe

  Chyba mamy odpowiedź... Sławny chirurg Andrzej Soszyński, mentor Gawryły, ma przerzuty nowotworowe. Gawryło najwyraźniej unika spotkania z młodą i piękną żoną profesora. Czyżby czuł, że owocem tego(...) w przyszłości na tę samą chorobę, co ojciec. Jakie będzie zdumienie przystojnego chirurga z Leśnej Góry, gdy odkryje, że mała nie jest spokrewniona z chorym profesorem, a on sam jest bezpłodny.Gawryło