• Informacje na temat:

  sławomira łozińska jej syn

Artykuły na temat: sławomira łozińska jej syn
 • Sławomira Łozińska załamała się po śmierci syna. Teraz przyszło jej pożegnać byłego ukochanego

  Sławomira Łozińska (62 l.) przeżywa trudne chwile. Niedawno pożegnała kogoś szczególnie bliskiego. To już kolejny cios, jaki dostała od życia.

 • Premiera spektaklu "Nad" w Studiu Teatralnym Dwójki

  Nagrodzona Srebrnym Remi podczas 48. edycji Worldfest w Houston w Teksasie sztuka w reżyserii i na podstawie tekstu Mariusza Bielińskiego zostanie zaprezentowana w niedzielę, 21 czerwca, o godz. 22.55 na antenie TVP2.

 • Sławomira Łozińska: Czasu nie można zawrócić!

  Życie okrutnie ją doświadczyło. Wie, że świat może zawalić się w sekundę. Sławomira Łozińska (63 l.) nie chce jednak mówić o cierpieniu i bólu. Życie musi toczyć się dalej.

 • "Barwy szczęścia": Kłopotliwa ciąża

  Grzelaków, którzy sądzili, że skoro Adam (Bartosz Porczyk) jest w Irlandii, to nie będzie z nim kłopotów, czeka niespodzianka. A my w marcowych odcinkach poznamy nową bohaterkę serialu "Barwy szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Po uszy w tarapatach

  Kaśka (Katarzyna Glinka) bardzo się zdziwi, gdy okaże się, że Basia (Sławomira Łozińska) zna Madejskiego (Przemysław Cypryański).

 • Czemu musi źle mówić po polsku?

  Z jej bohaterką wiele ją łączy. - Tak jak Sara interesuję się jogą i nie jem mięsa - mówi Dominika Kimaty, która egzotyczną urodę zawdzięcza tacie pochodzącemu z Tanzanii.

 • 40 lat temu wszyscy chcieli zobaczyć... nagą Bronkę z "Daleko od szosy"

  Mija właśnie 40 lat od chwili, gdy Sławomira Łozińska, czyli Barbara Grzelakowa z "Barw szczęścia", po raz pierwszy w swej karierze odważyła się rozebrać przed kamerą. W 1977 roku cała Polska pobiegła do kin na film "Granica", by zobaczyć nagą... Bronkę z "Daleko od szosy".

 • Muzyczna wiosna w Polsacie

  Muzyczne talent show "Tylko muzyka. Must be the music" oraz serial "Linia życia" to nowości we wiosennej ramówce telewizji Polsat. Widzowie stacji będą mogli też śledzić dalsze losy bohaterów seriali: "Szpilki na Giewoncie" i "Hotel 52".

 • "Ojciec Mateusz": Jubileuszowy sezon pełen gwiazd!

  ...biznesmenem o gołębim sercu, ale bezwzględnym bandytą stojącym na czele niebezpiecznego gangu? Czy pomogą zdesperowanej kobiecie, Helenie Michalak (Sławomira Łozińska), odnaleźć zaginioną(...) lichwiarza Krasowskiego (Marcin Przybylski). Natalia postanowi osobiście zbadać sprawę i na jej motywach napisać... kryminał! Poprosi Mateusza, by zabrał ją na miejsce zabójstwa!  Przypominamy, że...

 • Zmarł twórca "Daleko od szosy"

  Zbigniew Chmielewski, reżyser i scenarzysta filmowy, twórca niezapomnianego serialu "Daleko od szosy", zmarł w wieku 82 lat.

Zdjęcia na temat: sławomira łozińska jej syn
 • Sławomira Łozińska
Wideo na temat: sławomira łozińska jej syn
 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...