• Informacje na temat:

  ślesicki

Artykuły na temat: ślesicki
 • Maciej Ślesicki nie narzeka

  Maciej Ślesicki, reżyser takich filmów jak "Sara" i "Tato", ale również seriali "13 posterunek" oraz "I kto tu rządzi?" opowiada o pracy nad produkcjami sitcomów.

 • Władysław Ślesicki nie żyje

  W Warszawie, po ciężkiej chorobie, zmarł Władysław Ślesicki, jeden z czołowych twórców polskiego dokumentu lat '50 i '60 oraz reżyser i scenarzysta fabularny - najbardziej znanym jego filmem było "W pustyni i w puszczy" (1973).

 • Ślesicki: "Nie obiecujemy cudów"

  ..."Nie obiecujemy cudów. Talentu jeszcze nikt nikogo nie nauczył, ale można nauczyć praktyki zawodowej i zapewnić kontakty w branży" - powiedział we wtorek, 23 marca, o zakładanej przez siebie Warszawskiej Szkole Filmowej reżyser, Maciej Ślesicki . Współzałożycielem szkoły jest aktor Bogusław Linda , który na potrzeby przedsięwzięcia razem ze Ślesickim powołał Fundację Edukacji i Sztuki...

 • Maciej Ślesicki na planie

  Sceną ślubu, z którego ucieka narzeczony, rozpoczęły się w środę, 2 października, w Czersku, zdjęcia do filmu "Show" Macieja Ślesickiego. W nowej polskiej komedii wystąpią Cezary Pazura , Dorota Segda, Jerzy Stuhr i Joanna Pierzak.

 • Ślesicki i Linda zakładają szkołę

  Reżyser Maciej Ślesicki i aktor Bogusław Linda zakładają szkołę filmową. Pierwsze zajęcia zaplanowano na jesień, natomiast nabór prawdopodobnie rozpocznie się na przełomie czerwca i lipca. Patronat nad Warszawską Szkołą Filmową objął minister kultury Waldemar Dąbrowski.

 • Linda i Ślesicki na rzecz kultury

  Różne formy współpracy kulturalnej pomiędzy miastem a Warszawską Szkołą Filmową założoną przez Fundację "Laterna Magica" zakłada wstępne porozumienie podpisane w czwartek, 26 sierpnia, w warszawskim Ratuszu. Porozumienie podpisali prezydent Warszawy Lech Kaczyński oraz reprezentujący Fundację Edukacji i Sztuki Filmowej "Laterna Magica" reżyser Maciej Ślesicki i aktor Bogusław Linda .

 • Off Cinema: Ślesicki, Karabasz i Poznań

  Poza konkursem zaplanowano retrospektywę twórczości Władysława Ślesickiego a także przegląd filmów Kazimierza Karabasza, który odbierze w Poznaniu nagrodę honorową - Platynowy Zamek. Jak(...) twórczości. W tym roku wyróżnienie odbierze dokumentalista Kazimierz Karabasz. Zaplanowano również przegląd jego filmów. W programie festiwalu jest także retrospektywa twórczości Władysława Ślesickiego, oraz...

 • Maciej Ślesicki: Gwiazda nie upada nigdy

  W marcu w TV Puls prawdziwy hit! Nowy sitcom Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej. Czy pokochamy go jak "13 posterunek"?

 • "Przypadki Cezarego P.": Ślesicki reżyseruje Pazurę

  ...13-odcinkowy serial w reżyserii Macieja Ślesickiego trafi do ramówki stacji na wiosnę 2015 - informuje portal Wirtualnemedia.pl. "Przypadki Cezarego P." będzie serialem komediowym, w którym Cezary(...). "Do projektu przyciągnęła mnie osoba scenarzysty i reżysera Macieja Ślesickiego, z którym stworzyliśmy pionierski w Polsce serial komediowy '13 posterunek'. To był nasz wielki sukces. Teraz znów...

 • Maciej Ślesicki szuka partnerki dla Cezarego Pazury

  Maciej Ślesicki, twórca głośnych filmów "Tato", "Sara" i popularnego serial u "13. posterunek", poszukuje młodych dziewczyn do swojej najnowszej czarnej komedii "Brat". W rozmowie z INTERIA.PL reżyser stwierdził: "Film będzie opowiadał o tym, jaki wpływ mają media na nasze życie i na ile telewizja jest prawdziwym Wielkim Bratem ". Główną rolę w "Bracie" zagra Cezary Pazura. Poszukiwania...

Zdjęcia na temat: ślesicki
Dyskusje na temat: ślesicki