• Informacje na temat:

  śliczna dziewczyna

Artykuły na temat: śliczna dziewczyna
 • "M jak miłość": Śliczna opiekunka

  Kinga i Piotrek czują, że potrzebują pomocy przy bliźniaczkach. By zupełnie nie zwariować, postanawiają zatrudnić profesjonalnego opiekuna do dzieci. Zamiast chłopaka, który zrobił na nich bardzo dobre wrażenie, w drzwiach pojawia się obca dziewczyna. Okazuje się, że Waldek złamał nogę, więc przysłał w zastępstwie koleżankę, Nadię. Nową nianią szczególnie zauroczony jest... Marszałek!

 • Joanna Orleańska: Piękna i niezależna

  Śliczna delikatna blondynka robi wrażenie, że może się złamać przy pierwszym podmuchu wiatru. Ale Joanna Orleańska to aktorka twardo stąpająca po ziemi. Wie, że uprawia okrutny zawód i liczy tylko na siebie.

 • Monika Zamachowska pokazała śliczną córkę! Podobna do mamy?

  Monika Zamachowska (46 l.) nigdy nie ukrywała, że jest bardzo dumna ze swoich dzieci. Zdecydowanie częściej jednak chwaliła się swoim synem, Tomkiem, niż córką. Jednak i na nią przyszedł czas i prezenterka opublikowała jej zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych.

 • Erika Karkuszewska: Nawet o tym nie marzyłam

  We wspólnej produkcji TVP i BBC "Dzwony wojny" śliczna studentka Akademii Teatralnej gra jedną z głównych ról. Erika Karkuszewska mówi o tym, jak wygrała casting i jak pracowało jej się na planie z brytyjską ekipą.

 • "Komisarz Alex": Wszystko o nowej dziewczynie Orlicza

  Śliczna dziewczyna, która wpadnie w oko Orliczowi (Antoni Pawlicki) podczas wyprawy na rolki i którą przystojny komisarz poderwie "na Aleksa", okaże się nową pracownicą łódzkiej komendy. Sprawdź, kim jest podkomisarz Ewa Krassowska (Agnieszka Więdłocha)...

 • "Listy od nieznajomego" : Ukryte pragnienia

  Student lingwistyki, Boaz żyje w pozornie szczęśliwym związku z dziewczyną. Gdy jednak zaczyna dostawać miłosne listy od tajemniczego mężczyzny, powracają wspomnienia i ukryte pragnienia.

 • Tomasz Karolak jest w siódmym niebie. Kim jest jego nowa dziewczyna?!

  ...się, że tajemniczą towarzyszką Tomka jest Paulina Kwaśniewska (27 l.).  Śliczna brunetka jest drugą wicemiss Polski z 2008 roku! Ciekawe co na to Violka, która spędziła jeszcze wspólnie całe wakacje...

 • Lea Seydoux w "Dzienniku panny służącej"

  Ekranizacja skandalizującej powieści Octave'a Mirbeau "Dziennik panny służącej" z Léą Seydoux w roli głównej wejdzie do kin już 22 maja.

 • ...jakimś dramatem. Moim zdaniem im młodsza dziewczyna, tym lepsza, bo najpierw to ja zaopiekuję się nią jak najlepiej, a potem ona mną. Taka będzie kolej rzeczy" - opowiadał rolnik i dodawał, że "jeśli(...) ukochanej i komplementuje ją. " Jest śliczna. Chociaż jeszcze o tym nie wie" - napisał, a na pytanie jednego ze znajomych, czy to jest "to", bez ogródek odpowiedział, że tak! Chyba pozostaje nam tylko...

 • Szalony Max, taksówka w Teheranie i seksualne perwersje pokojówki

  7 premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Obok najbardziej oczekiwanego filmu tygodnia - "Mad Max: Na drodze gniewu" - na ekranową uwagę zasługują także: laureat Złotego Niedźwiedzia "Taxi Teheran" Jafara Panahiego oraz nowa ekranizacja "Dziennika panny służącej" z Leą Seydoux.

Zdjęcia na temat: śliczna dziewczyna
Wideo na temat: śliczna dziewczyna
 • "M jak miłość": Odcinek 1336.

  . Dziewczyna odnajduje Chodakowskiego dzięki artykułowi o jego firmie, który ukazał się w jednej z gazet i wyznaje nowemu przyjacielowi, że potrzebuje pomocy.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • "Policjantki i policjanci" - zwiastun serialu

  „Policjantki i policjanci” to dynamiczny, pełen zwrotów i suspensu serial obyczajowy opowiadający historię dwóch oddziałów patrolujących ulice współczesnego Wrocławia. Pijackie meliny, zapyziałe podwórka, złodziejskie mety – odważna ekipa pojawia się w najgorszych zakamarkach miasta, by poznać mroczną rzeczywistość. Bohaterowie serialu każdego dnia muszą zmierzyć się z trudnymi społecznymi problemami, poradzić sobie z rodzinnymi awanturami, napadami, pijanymi kierowcami i desperatami… Pracy w...

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.