• Informacje na temat:

  słoneczny patrol w polsce

Artykuły na temat: słoneczny patrol w polsce
 • Polski "Słoneczny patrol"

  ...bliższą znajomość..." - zdradza Kinga Ilgner, wielokrotna mistrzyni Polski w zawodach pływackich aktorów. Czy "Przystań" zyska w Polsce taką popularność jak legendarny "Słoneczny patrol"? Przekonamy się...

 • "Słoneczny patrol" najgorszy

  ..."Słoneczny patrol", słynny amerykański serial telewizyjny, został wybrany najgorszą serią, prezentowaną w Wielkiej Brytanii. Wyboru najgorszych i najlepszych "importowanych" produkcji telewizyjnych dokonali brytyjscy producenci. W drugiej kategorii bezapelacyjnie zwyciężyli "Simpsonowie" .

 • "Baywatch. Słoneczny patrol": Humor dla dorosłych

  ...9 czerwca na ekrany kin trafi film "Baywatch. Słoneczny patrol" - współczesna wersja kultowego serialu lat 90. "Od początku chcieliśmy, by był to film przeznaczony dla dorosłych, toteż i dowcip w nim jest dla dorosłych" - zapowiada odtwórca głównej roli Dwayne Johnson.

 • Nicole Scherzinger chciała być ratowniczką ze "Słonecznego patrolu"

  Była członkini The Pussycat Dolls przyznała, że chciała trafić do filmu "Słoneczny patrol". Ostatecznie jednak jej kandydatura została odrzucona.

 • Pamela Anderson przyjedzie do Polski

  Pamela Anderson przyjedzie do Polski. Gwiazda serialu "Słoneczny patrol" będzie gościem specjalnym Warsaw Comic Con - festiwalu popkultury skierowanego do fanów filmów, seriali, książek, komiksów i gier, który odbędzie się w dniach 24-26 listopada w Warszawie.

 • Polski David Hasselhoff!

  ..."Słonecznym patrolem"? "Każdy ma prawo do porównań. Gdy aktor ma z tym problem, to powinien pomyśleć o zmianie zawodu. Z drugiej jednak strony Przystań i Słoneczny patro l to dwa różne światy. Łączy...

 • Pamela Anderson i wybory do Europarlamentu

  Gwiazda "Słonecznego patrolu", Pamela Anderson, jest w ostatnim czasie bardzo aktywna politycznie. W obliczu zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego aktorka wskazała, które z ubiegających się o głosy partii cieszą się jej poparciem. Wśród nich znalazła się także jedna z Polski.

 • Seksowny dr House

  .... Jej tata jest pediatrą i uwielbia "Dr House'a". Ale na łóżku poradni nietypowego lekarza zaległy też w swoim czasie gwiazdy znane z dużego i małego ekranu, jak Carmen Electra ("Słoneczny patrol"), Dominic Purcell ("Skazany na śmierć" czy Mira Sorvino (laureatka Oskara za "Jej Wysokość Afrodyta" Woody'ego Allena), która już zapowiedziała, że chce wrócić do serialu, by usidlić dra House'a. W Polsce...

 • Polki czy Czeszki?

  .... Organizatorzy turnieju stworzyli specjalny ranking najbardziej beztroskich i relaksujących rozrywek, przeznaczonych do oglądania w męskim gronie. 1. "Słoneczny patrol" Kultowy serial, który może...

 • Jeśli chodzi o aktorstwo, to Shaggy ma już drobne doświadczenie w tym zawodzie. Swego czasu wystąpił w jednym z odcinków popularnego również u nas serial u "Słoneczny patrol". Zagrał wtedy lokalnego(...) odpowiednie pieniądze, to na pewno się zgodzę" - powiedział Shaggy. W najbliższy poniedziałek, 2 kwietnia, ukaże się w Polsce nowa, poszerzona wersja albumu "Hot Shot".

Zdjęcia na temat: słoneczny patrol w polsce
Dyskusje na temat: słoneczny patrol w polsce