• Informacje na temat:

  ślub aleksandry i ryszarda

Artykuły na temat: ślub aleksandry i ryszarda
 • Kwaśniewska żoną Badacha! Co to był za ślub!

  Na ten ślub czekali wszyscy! Aleksandra Kwaśniewska, jedyna córka byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej, wzięła ślub z muzykiem Kubą Badachem, synem byłego posła SLD - Tadeusza Badacha.

 • Kwaśniewska przebiła Hankę Mostowiak

  Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej z Jakubem Badachem był jednym z najważniejszych dla mediów wydarzeń ostatnich dni. Odbił się on szerszym echem niż śmierć serialowej Hanki Mostowiak z listopada ubiegłego roku.

 • "Świat według Kiepskich": Wrócili na plan po rocznej przerwie

  Po rocznej przerwie aktorzy "Świata według Kiepskich" wrócili na plan serialu. Emisja 12 nowych odcinków planowana jest na jesień 2018 roku. W premierowym 23. sezonie Boczek dorobi się milionów stając się światowej sławy golfistą, a Mariola zdecyduje się na ślub z rozsądku.

 • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak: Szykują się na diamentowe gody

  Wzięli ślub, ale pięć lat nie mieszkali razem. Kto wie, jak potoczyłyby się ich dalsze losy, gdyby nie pewna propozycja.

 • "Kiepscy": Prawo jazdy, matura, więzienie i szpital

  ...) Polsat pokaże w jesiennej ramówce. Nowa robota Ferdka będzie ciężka i wymagająca. Jednak dzięki niej poczuje, że żyje. W międzyczasie wrobi świeżo upieczonego maturzystę Boczka w ślub i będzie próbował(...) odcinkach zobaczymy stałą obsadę, m.in. : Marzenę Kipiel-Sztukę (Halinka) i Andrzeja Grabowskiego (Ferdek), Bartosza Żukowskiego (Waldek), Ryszarda Kotysa (Paździoch), Renatę Pałys (Paździochowa), Dariusza...

 • Ewa Bem: Pierwsza dama polskiego jazzu kończy 65 lat

  ...z Bogiem. Po 16 latach Ewa Bem wzięła kościelny ślub z Ryszardem Sibilskim. Ciężkie chwile Ewa Bem przeżywała również ostatnio - u jej córki Pameli wykryto nowotwór.

 • Ewa Gawryluk i Krzysztof Kowalewski: Zbyt krótkie serialowe małżeństwo

  ...idealną parę. Z jednym wyjątkiem, który ostatecznie przesądził o końcu ich miłości. Otóż, ona marzyła o ślubie, on nie chciał o tym słyszeć. W 1998 roku aktorka związała się z 6 lat młodszym aktorem(...) narodzinach wzięli ślub. Oni, podobnie jak Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk, często spotykają się na planie filmowym. Grali razem m.in. w "Daleko od noszy", a także w "Królu przedmieścia". Wolny...

 • Święta w kinie: Nie tylko premiery

  Powtórka z serialu "W rytmie serca"? W komedii romantycznej  "Pech to nie grzech"  w reżyserii specjalisty od "rom-komów" Ryszarda Zatorskiego Barbara Kurdej-Szatan i Maria Dębska znów rywalizują(...) z branży komputerowej - Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być...