• Informacje na temat:

  ślub anny dymnej

Artykuły na temat: ślub anny dymnej
 • Anna Dymna: Tak teraz żyje jedyny syn aktorki

  To nie jest łatwy czas dla Anny Dymnej (69 l.) i jej fundacji „Mimo wszystko”. Pandemia koronawirusa na jakiś czas odciągnęła aktorkę od obowiązków, która ze względu na swój wiek była szczególnie narażona na zakażenie. W tych trudnych chwilach miała nadzieję na pomoc jedynego syna Michała (35 l.). Jego reakcja ją zaskoczyła!

 • Halina Mlynkova nie mieszka z mężem. Przez syna!

  Halina Mlynkova (37 l.) i czeski producent muzyczny Leszek Wronka (54 l. ) w walentynki wzięli romantyczny ślub w Pradze. Mimo to para nadal mieszka osobno!

 • Anna Guzik wyszła za mąż!

  ...25 maja w sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach Anna Guzik (36 l.) i Wojciech Tylka wzięli ślub.

 • Anna Guzik się zaręczyła

  Od niedawna na palcu Anny Guzik (36 l.) lśni piękny pierścionek z wielkim brylantem. To może oznaczać tylko jedno: po trzech latach znajomości gwiazda serialu "Na Wspólnej" zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Wojciechem Tylką.

 • Halina Mlynkova i Leszek Wronka w podróży poślubnej!

  W Walentynki Halina Mlynkova (38 l.) poślubiła swojego obecnego partnera, producenta Leszka Wronkę (55 l.). Para właśnie wyleciała w podróż poślubną!

 • "Królowa Bona": Żelazna Dama

  ...szybciej zaczynały bić, gdy na ekranie pojawiał się Jerzy Zelnik w roli Zygmunta II Augusta. Natomiast mężczyźni nie mogli oderwać wzroku od Anny Dymnej jako Barbary Radziwiłłówny. I jak oni fantastycznie(...) przeprowadzona i sowicie opłacona kampania dyplomatyczna sprawiła, że zdecydował się poślubić Włoszkę. I tak oto 6 grudnia 1517 r. w Neapolu odbył się ślub per procura (procedura, w której czynność...

 • Guzik zżerają wyrzuty sumienia

  ...36-letnia aktorka jako żarliwa katoliczka źle się czuje z tym, że uprawia seks. "Póki nie stanę na ślubnym kobiercu, żyję w grzechu" - biczuje się na łamach jednego z tabloidów.

 • Stanisław Radwan: Muzyka do "dymków"

  Twórca muzyki m.in. do "Wesela", "Z biegiem lat, z biegiem dni...", "Spisu cudzołożnic" i opowieści o dobrym wojaku Szwejku, reżyser teatralny, scenarzysta i kompozytor Stanisław Radwan będzie bohaterem XIV Festiwalu Muzyki Filmowej w Łodzi.

Wideo na temat: ślub anny dymnej
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Lęk wysokości

  Głównym bohaterem "Lęku wysokości" jest Tomek - młody reporter telewizyjny, którego ojciec trafia na oddział psychiatryczny. Tomek jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Postanawia sprzedać mieszkanie ojca bez jego wiedzy. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu zanurza się w świat przeżyć chorego i dowiaduje się nowych rzeczy także o sobie. - To jest historia inspirowana wydarzeniami z życia. Zmaganie się z chorobą ojca towarzyszyło mi przez wiele lat. Próbowałem sobie z tym radzić i...

 • Facet (nie)potrzebny od zaraz

  Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) - koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki - Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać...