• Informacje na temat:

  ślub bartka i kasia

Artykuły na temat: ślub bartka i kasia
 • "Na Wspólnej": Ślub Ewy i Arka

  Ewa i Arek w końcu biorą upragniony ślub! Matka Ewy musi zostać na oddziale kardiologii. Irena absolutnie się na to nie zgadza! Czy starsza pani ucieknie ze szpitala? Aneta otrzymuje wezwanie do(...) ma dziś rozmowę o pracę. Ma powody do niepokoju, ponieważ okazuje się, że wszyscy w branży wiedzą o jej zdradzie firmy. Brzozowska nie ma szans na pracę w zawodzie. Tymczasem romans Bartka i Romy...

 • Będzie ślub?

  Już raz szykowali się do złożenia przysięgi małżeńskiej, ale przez zazdrość omal się nie rozstali. Czy tym razem Beatce i Andrzejowi z "Przepisu na życie" uda się stanąć na ślubnym kobiercu?

 • Będzie ślub?

  Już raz szykowali się do złożenia przysięgi małżeńskiej, ale przez zazdrość omal się nie rozstali. Czy tym razem Beatce i Andrzejowi z "Przepisu na życie" uda się stanąć na ślubnym kobiercu?

 • "Majka": Co to był za ślub!

  "Gorzko! Gorzko!" - krzyczeli goście weselni przed Bazyliką Mariacką w Krakowie. W powietrzu wirowały płatki róż, na Rynku brzęczały monety rzucane na szczęście, a welon panny młodej unosił się jak biały gołąb na tle błękitnego nieba.

 • "Barwy szczęścia": Święto u Górków!

  Zapraszamy na jubileuszowy, 1500 odcinek „Barw szczęścia” - i huczny ślub Walerii oraz Stefana!

 • Boi się żony, matki i... dzieci

  Już od września będziemy mogli oglądać nowy serial "Wszyscy kochają Romana". Jest to rodzima wersja popularnej amerykańskiej produkcji "Everybody Loves Raymond". W tytułowej roli wystąpi Bartek Kasprzykowski, znany z "Miłości nad rozlewiskiem", "Magdy M." i "Rancza".

 • Magda M.

  Magda jest rozkojarzona i zamyślona. Mało brakowało, a wpadłaby pod pędzący motocykl. Bartek jest coraz bardziej zdenerwowany czułością, jaką okazują sobie Kasia i Łukasz. Rafał mówi Agacie, że Konrad oskarżył ją o molestowanie. Mariola jest zła na Magdę, że ta spotyka się z Filipem. Z tego powodu robi prawniczce awanturę. Tymczasem rodzice Magdy przyjeżdżają do Warszawy na swój ślub. Na...

 • Nowy polski serial z gwiazdami

  W poniedziałek, 9 maja, rozpoczęły się w Warszawie zdjęcia do nowego serialu komediowego "Wszyscy kochają Romana". Na ekranie zobaczymy m.in. Bartka Kasprzykowskiego ("Ranczo"), Anetę Todorczuk-Perchuć ("Samo życie") oraz Annę Seniuk ("Czterdziestolatek").

 • Barwy szczęścia

  Kasia i Bartek odbierają z lotniska Stefana i Urszulę. Górka, słysząc, że Waleria się odnalazła, chce jak najszybciej do niej jechać. W Sokółkach pokazuje...

 • Co tydzień miliony widzów zastanawiają się, jak potoczą się losy pięknej prawniczki Magdy Miłowicz. Czy Piotr wróci, a może serce Magdy zapłonie dla kogoś innego? A jak ułoży się życie Agatki, Marioli i Kasi? Dziś już możemy zdradzić, że wszyscy bohaterowie popularnego serial u "Magda M" spotkają się w... kościele pod wezwaniem Świętego Aleksandra, na Placu Trzech Krzyży.

Zdjęcia na temat: ślub bartka i kasia