• Informacje na temat:

  ślub brał

Artykuły na temat: ślub brał
 • Sandra Kubicka bierze ślub

  Sandra Kubicka to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Od jej udziału w "Tańcu z Gwiazdami" szeroko komentowane jest jej życie prywatne. Ona sama chętnie dzieli się nim ze swoimi wielbicielami w mediach społecznościowych. Ostatnia dodana fotografia na Instagrama szczególnie poruszyła jej fanów. Wygląda na to, że Kubicka zna już dokładną datę ślubu! Do sieci trafiły zdjęcia...

 • Antoni Królikowski: Ślub tylko na ekranie

  ..."Do tej pory ślub brałem tylko w filmie lub serialu" - mówi aktor Antoni Królikowski i zastrzega, że nie można porównywać ekranowych kreacji z prywatnym życiem.

 • Okradziono ich, kiedy brali ślub

  Gdy kanadyjski wokalista Michael Bublé brał ślub z argentyńską aktorką Luisaną Lopilato, po domu pary w Buenos Aires grasowali rabusie.

 • "Ślub od pierwszego wejrzenia": Brała udział w programie już wcześniej?

  ..."Ślub od pierwszego wejrzenia" przyciąga przed telewizory masę fanów. Występ w telewizyjnym programie wiąże się ze szybkim wzrostem popularności uczestników biorących udział w eksperymencie. W aktualnej edycji widzowie poznali między innymi Oliwię i Łukasza. Para zebrała spore grono fanów, którzy dokonali ciekawego odkrycia. Czyżby Oliwka występowała w miłosnym reality show już wcześniej?

 • "Ach, ten ślub!": Krzysztof Rutkowski na ślubnym kobiercu

  W najbliższym odcinku programu TVN Style "Ach, ten ślub!" prowadzące show, projektantka nowoczesnych sukien Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszkę Winnicką, będą gościć w pałacu w Rozalinie, gdzie ślub wezmą Maja Plich i Krzysztof Rutkowski.

 • "Rolnik szuka żony": Krystyna z drugiej edycji programu bierze ślub z kobietą. Podała datę ceremonii

  Tylko nieco ponad tydzień dzieli jedną z uczestniczek drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" od wejścia na "nową drogę życia". Krystyna wkrótce poślubi swoją partnerkę, a w jednym z wywiadów zdradziła szczegóły uroczystości.

 • Małaszyński bierze ślub, ale...

  Paweł Małaszyński, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Andrzej Nejman wystąpią w rolach głównych w farsie Robina Hawdona "Ślub doskonały". Premierę spektaklu w reżyserii Marcina Sławińskiego zaplanowano na 14 grudnia w warszawskim Teatrze Kwadrat.

 • "Klan": Bożenka bierze ślub

  Dla Lubiczówny to bardzo gorący czas. Trzeba załatwić formalności, wybrać suknię ślubną i zrobić elegancką fryzurę.

 • Kiepscy: Walduś bierze ślub!

  ...cywilne, ponieważ moi mężowie byli już rozwodnikami, gdy brali mnie za żonę. Trochę żal, bo nigdy z tej przyczyny nie miałam na sobie białej sukni ślubnej, a dziś już jestem bardziej po tej drugiej...

 • "Przyjaciółki": Liszowska bierze ślub

  Perypetie czterech młodych kobiet z uwagą śledzi cała Polska, zatem powstanie kolejnej części nie było dla nikogo zaskoczeniem. W okolicach Góry Kalwarii wielkie zamieszanie - przyjaciółki w kwietnych koralach i zwiewnych, letnich sukienkach zsiadają z tratwy i w szampańskich nastrojach wysiadają na brzeg. Nieopodal stoi ślubna limuzyna, z której wysiadają Michał (Marcin Rogacewicz) i Patrycja...

Zdjęcia na temat: ślub brał
Wideo na temat: ślub brał
 • Maciej Zień bierze ślub! Kim jest jego ukochany?

  Maciej Zień bierze ślub! Jak donoszą media, słynny projektant i jego wybranek pobiorą się w Brazylii. Przyszły mąż Zienia pochodzi z Rio de Janeiro. Według doniesień portali, ślub odbędzie się 5 maja br., prawdopodobnie w posiadłości pary. Małżeństwa gejowskie są w Brazylii legalne od 2013 roku (Agencja TVN/x-news)

 • Katharine McPhee i David Foster wzięli ślub

  Katharine McPhee i David Foster wzięli ślub w Londynie. Aktorka i przyjaciółka Meghan Markle podzieliła się tą informacją na swoim Instagramie. - Dokładnie 13 lat temu ukazał się mój pierwszy singiel „Somewhere Over The Rainbow". Biorę ślub z mężczyzną, który go wyprodukował. Życie jest pełne pięknych zbiegów okoliczności, prawda? Dziękuję, że zabrałeś mnie nad tęczę, David - napisała. 35

 • Oliwia i Łukasz nie ochrzczą dziecka!

  Oliwia i Łukasz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie zamierzają brać ślubu kościelnego oraz chrzcić dziecka. Dlaczego? Zobaczcie nagranie!

Dyskusje na temat: ślub brał